Державне обвинувачення в суді в кримінальному провадженні за обвинуваченням жителя Волочиського району у незаконному придбанні, зберіганні та збуті, а також незаконному виготовленні алкогольних напоїв (частини 1,2 ст.204 КК України) підтримала прокуратура Хмельницької області.
У ході розслідування було виявлено, що безробітній громадянин у нежитловому будинку облаштував цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю. Попередньо у невстановлених осіб він купував 2450 літрів спиртовмісної рідини (міцністю 93%). Половину її встиг використати для виготовлення більше 2700 літрів рідини під виглядом горілки, яку кустарним способом розливав у пляшки.
Далі продукцію реалізовував знайомим та через торгові точки у Волочиську та Хмельницькому.
У ході обшуку в правопорушника було вилучено 5 бочок спиртовмісної рідини, 400 ПЕТ-пляшок та 13 ПЕТ-каністр з 2260 літрами незаконно виготовленої горілки.
Порушник визнав свою вину та уклав про це угоду з прокурором, передбачену Кримінальним процесуальним кодексом України.
На її підставі у межах санкції частин 1,2 ст.204 КК України, зловмиснику призначене покарання у виді 61200 грн штрафу з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виробництва.
На Хмельниччині до 61200 грн штрафу засуджено безробітного за незаконне виготовлення алкоголю
18:15, 7 січня 2016 р.
Кримінал