Раніше судимий чоловік «обчистив» склад побутової хімії.
Правоохоронці затримали іноземця, який на початку року вдерся у підвальне приміщення, де розташовувався склад побутової хімії. 35-річний іноземець зміг винести звідти 10 ящиків сухого і 65 відер рідкого прального порошку та 6 ящиків зубної пасти. Загалом було викрадено товару на 27 тисяч 500 гривень. Частину вкраденого зловмиснику вже вдалося перепродати.
Під час обшуку, в домі злочинця знайшли пневматичну зброю: два пістолети «Gletcher» та набої. А також три бронежилети, кастет, порох та два ножі.
Підозрюваного затримали та помістили в слідчий ізолятор. Він вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за схожі злочини. Цього разу йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років.