У переддень Великодня рятувальники закликають бути обережними з вогнем

У переддень Великодня, який святкують віряни західного обряду, рятувальники закликають громадян бути пильними, бо саме у цей час частішають випадки загорянь.

Загорітися може не тільки оселя, варто бути пильними і під час богослужінь та не підпалити свічкою сусіда.

- Як свідчить статистика, випадки загорань частішають саме під час святкувань. Аби не псувати собі свята, проявляйте особливу пильність та обережність при використанні свічок – тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути, - йдеться у повідомленні ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

До того ж, вогнеборці закликають бути пильними і під час приготування святкових страв, не залишати ввімкненими прилади під час відсутності, слідкувати за ними, і особливо наглядати за дітьми.