Хмельницькі депутати виступили проти підняття комунальних тарифів на послуги ЖКГ та цін на енергоносії для населення. Вони підтримали звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Як зазначив під час обговорення депутат Віталій Діденко, тарифи лягають на плечі простих громадян.
- Якщо ми не будемо реагувати на ці речі, то чиновники, які ніколи не спускалися на землю, будуть і далі топтатися по людях. Ці тарифи можна прирівняти до податків на фруктові дерева часів Сталіна, - сказав він.
Директор МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Скалій закликав доопрацювати звернення – вказати коректні цифри. На тому й зійшлися: звернення доопрацюють і відправлять владі.
Схоже рішення під час сесії 26 березня підтримали і депутати Чернівецької міської ради: вони закликають нормалізувати тарифи на послуги ЖКГ.