Хмельницькі волонтери днями повернулися із концертного туру Донецькою областю. Для спецпризначенців подільські митці співали вживу, а головне – з душею.
Виступали в районі Артемівська Донецької області для земляків – бійців восьмого полку спецпризначення і 73 морського центру спецпризначення, повідомляє Хмельницький depo із посиланням на сторінку Оксани Радушинської у фейсбуці.
"Найбільш неприємний момент концерту – звукопідсилююча апаратура не витримала навантаження і щільного графіка наших виступів, та й почала "викидати коники". Проте люди не ламаються, – пише учасник туру і незмінний волонтер Оксана. – Частово без мікрофонів відпрацювали програму, змінюючи її на ходу, аби підлаштуватися до обставин".
Волонтери-музиканти вже опісля виступів спілкувалися із військовими. Ті кажуть, що такі концерти нагадують про домівку та рідних, морально підтримують та дарують надію.