В процесі облаштування інтер'єру спальної кімнати в першу чергу слід правильно вибрати самий зручний і гарний аксесуар даного простору – спальне місце.

Самими комфортними і ергономічними визнані односпальні ліжка з шухлядами для білизни, так як проблема розміщення і зберігання білизни буде відразу ж вирішено, що особливо важливо для невеликих кімнат. Місткі ящики дозволяють так оптимально розташувати речі, що купувати додаткову громіздку меблі не доведеться. Всі виробники подібної меблів прагнуть до максимальної маскування ящиків, щоб композиція, загалом, виглядала органічно.

Придбати ліжко з шухлядою для білизни можна на https://4mebel.com.ua/c24-myagkie

Різновиди ліжок з шухлядами для білизни

Односпальні ліжка з шухлядами для білизни можуть бути наступних видів:

Ліжка з висувним механізмом, де кількість ящиків залежить від того чи іншого дизайну спального місця, тобто, може бути як єдиний відсік, так і два чи три відділення, при цьому можливі також лави для зберігання.

Підьомний механізм ліжка з ящиком для білизни естетичніший, особливо в розрізі класичного стилю. Включає пружинну конструкцію, яка дозволяє з легкістю підняти матрац, що дуже зручно для проведення прибирання, адже днище ліжка відсувається.

Ліжка, в яких підьомний механізм представлений у вигляді газових амортизаторів, де частина спального місця при підйомі надійно фіксується нагорі.

Особливо зручні ліжка з висувними ящиками для білизни для дітей і підлітків, зібрати які не складе труднощів, адже конструкція є досить простою.

Як вибрати односпальне ліжко з шухлядами для білизни

Надійність каркаса односпальним ліжка, вибрати яку можна на сайті Divani.UA, забезпечується перегородками, які поділяють ящик на відсіки, що дуже зручно для розміщення різноманітних речей. Якщо перегородок недостатньо, то можна їх додатково встановити для більшої зручності зберігання речей.

При виборі моделі на пружинах необхідно врахувати те, що така ліжко з шухлядою для білизни хоч і буде коштувати дешевше, але все ж її підйом потребує значних зусиль, а метал і пружина втрачають свої властивості після закінчення часу.

Вартість ліжка залежить від матеріалу виготовлення. Безсумнівно, самим дорогим матеріалом вважається натуральне дерево, яке зазвичай характеризується високою якістю, екологічністю і статусність. З особливою обережністю потрібно підходити до ДСП, який обов'язково повинен бути правильно оброблений. Металева ліжко односпальне з ящиком для білизни стійка до зовнішніх впливів, з-за цього дуже довговічна.