Важко уявити сучасне життя без мобільного телефону. Це засіб зв’язку, playstatіon, записник, медіа-плейер, засіб керування банківським рахунком, ідентифікатор власника акаунтів за номером телефону. Вихід з ладу телефону доставляє багато неприємностей, адже в його пам’яті зберігається важлива інформація. За опитуванням британських соціологів, втрата мобільного телефону за відсотками своєї значимості дорівнює страху стихійного лиха.

Користувачі мобільної техніки мають можливість захистити себе та своїх близьких від зайвих неприємностей. Якщо звичайні мобільні телефони досить легко витримують падіння, то для гаджетів з сенсорним екраном це катастрофа, відбитий пластик, тріснутий екран одразу знижують їх вартість та надають неестетичний вигляд, до того ж роздивлятися фото або переглядати відео на такому екрані неприємно.

Саме екран — найбільш крихка річ у смартфоні та планшеті. Захистити його допоможе плівка або накладне скло. Ці засоби мають товщину у долі міліметра, проте значно подовжать термін служби телефону. Захисне скло дорожче, проте, забезпечує більш надійний захист, до того ж, замінити його можна самостійно.

Корпус та кришку телефону захистить чохол. Є різні погляди на необхідність їх використання:

  • іміджевий;
  • практичний;
  • соціальний.

До того ж, різноманітність чохлів дозволяє підкреслити імідж за їх допомогою. Можна, наприклад вибрати стильний шкіряний чохол для Samsung. А силіконові чохли для самсунг j5 не заховають під собою логотип бренда, вони облягають гаджет та надійно захищають його від бруду та пошкоджень.

Практичний підхід передбачає необхідність захисту смартфона, тим більше, що від випадкового падіння або пошкодження ніхто не застрахований, а чохол або бампер у великій кількості випадків здатні запобігти пошкодженню гаджета.

Соціальна значимість бережливості не така помітна для кожного особисто, проте, відіграє значну роль у економічній позиції країни, у цілому. Імпортоорієнтованість та придбання імпортних товарів у кредит грає на розвиток економіки країни-виробника та робить залежною країну споживачів. Постійне зростання курсу іноземної валюти та внутрішніх цін турбує кожного, тому варто подбати про розвиток вторинного ринку мобільної техніки замість того, щоб збільшувати її споживання за рахунок нових закупівель, а основною умовою для цього є бережливе ставлення.

Чудові чохли для телефонів з малюнками стали дуже популярними, тим більше, що малюнок можливо нанести за власним бажанням - логотип бренда, репродукцію картини, власне фото — кожний сам собі дизайнер.

Купити надійний захист для смартфона легко у інтернет-магазині «ВЧехле». Співробітники допоможуть з вибором і нададуть необхідні консультації.

Класичні чохли-книжки, силіконові та TPU-чохли, металеві та пластикові бампери надійно захищають корпус гаджета та його екран. Нові технологічні можливості та зусилля дизайнерів наводнили ринок тисячами варіацій.

Особливої уваги заслуговують чохли з нового матеріалу — термопластичного поліуретану TPU. Вони мають декілька переваг:

  • тонкі та прозорі;
  • високі амортизаційні якості;
  • антистатичність;
  • міцність.

Такі чохли швидко впроваджуються у виробництво і мають невисоку ціну. З точки зору іміджу, багато користувачів не визнають засоби захисту тому, що вважають, що всі оточуючі мають оцінити вишуканість та вартість їх придбання. Наприклад, чохол для Huawei Y3 (2017) вже можливо придбати для нового гаджета.

Сподіваємось, ви будете задоволені, а Ваш гаджет надійно захищений.