Багато людей, які зібралися поміняти стиль оформлення своєї кухні, питають поради у знайомих, а в якому стилі краще оформити? Останнім часом все частіше перевагу віддають стилю хай-тек. Так дійсно він дуже привабливо виглядає в кімнатах, де готують їжу і зустрічаються всі члени сім'ї за обіднім столом. Але ось тільки після того, як починаєш готувати страви в кухнях, оформлених в подібному напрямку, помічаєш деякі незручності. Так насправді цей стиль підходить не всім, тому перед тим як зупинити вибір на цьому стилі потрібно дізнатися про всі його плюси і мінуси.

Переваги стилю хай-тек

Кухні хай-тек на відміну від класичних варіантів мають ряд переваг. Перша відмінність - це матеріал, з якого виготовляють меблі, і створюється повністю все оформлення. В цілому все оформляється з екологічно чистих і технологічних матеріалів, що володіють підвищеним рівнем міцності, і повністю відповідають всім санітарним нормам і стійко витримують знос.

Також всі матеріали вогнестійкі, чого не можна сказати про тих, що використовуються в класичному стилі. Також за подібною меблями набагато легше доглядати і тримати в чистоті. Її важко пошкодити. Кухня, оформлена в стилі хай-тек передбачає використання мінімальної кількості елементів і потрібно це для того, щоб легше було використовувати весь простір.

Ручки, вішалки, кнопочки в подібному напрямку виготовляються з хромованого матеріалу. Навіть в маленькій кухні такий стиль буде виглядати красиво і допоможе зробити його візуально більше.

Саме завдяки тому, що на сайті компанії МІК кухні на замовлення в стилі хай-тек виготовляються з великою кількістю хромованою фурнітури вдається візуально зробити приміщення більше. Хромовані елементи заломлюють світло і допомагають розширювати простір візуально.

Мінуси стилю хай-тек

Незважаючи на те, що цей напрям користується особливим попитом останнім часом і на перший погляд може здатися, що недоліків у нього немає, але це помилка, вони є. В першу чергу варто сказати, що хай-тек вважається холодним стилем, не кожній людині буде в ньому комфортно.

Також варто запам'ятати, що для оформлення використовується невелика палітра кольорів. Цей стиль не підійде тим, хто не любить прибирати. Адже основна його риса - це постійна чистота і ніяких безладних установок техніки. У кожного пристрою в кухні має бути своє постійне місце.

Якщо все це вам не заважає, тоді облаштовувати кухню і радійте нового інтер'єру.