Онлайн-магазин травня Глесс вже багато років спеціалізується на продажу ексклюзивної оптики. Тут сконцентрована велика кількість модних трендів. Сьогодні складно придбати якісний, одночасно ексклюзивний аксесуар за доступною ціною. Зверніть увагу - наша колекція містить чимало цікавого. Ми пропонуємо широку лінійку оптики будь категорії. Вас приємно здивують демократичні ціни і кілька сотень товарів з асортименту. Купити стильні окуляри в Києві дуже просто!

Види оптики нашого сайту

1.Спортивні.

Активний спосіб життя безпосередньо пов'язаний з виходом на відкрите повітря. природна стихія приносить неприємні наслідки у вигляді води, пилу. Не псуйте враження про тренування, поході, пробіжці. Вони міцно, зручно сидять, захищають зір від пошкоджень. Гнучка, легка конструкція витримує великі навантаження.

2. Для зору.

Оптика з діоптріями - вірний спосіб скорегувати зір. Знайдіть власний параметр, підберіть модель. Постійно ведемо знижки, поповнюємо віртуальну вітрину актуальними пропозиціями. Варіанти з коригуючими лінзами сидять не гірше стильних іміджевих.

3. Купити окуляри Київ від сонця.

Дизайнерська сонцезахисна серія припаде до душі прихильникам нових тенденцій. кілька десятків культових виробників розміщені на нашому сайті. Всі доступні модифікації мають 100% захисним фактором від УФ. Тепер не потрібно звертати увагу на погоду - вона підлаштується під вас!

4. Комп'ютерні.

Купити модні окуляри в Києві для роботи за комп'ютером дуже просто. У нас ви знайдете актуальні тренди цього сезону. Очі повністю захищені від негативних відблисків. Офісні, домашня робота за монітором вимагає наявності даного атрибута.

5. Водійські.

Антиблікові антифари призначені для впевненої їзди за кермом. вироби оснащені жовтим, коричневим склом. Перший варіант призначений для вечірньої, нічної їзди. Темні лінзи - для ранкового, денного водіння.

Купити стильні окуляри в Києві

Для кожної людини у нас знайдеться бездоганне рішення. Пропонуємо суто якісну продукцію, що відповідає європейським стандартам. Одягнувши цю оптику, ви будете приємно здивовані якістю та дизайном вироби. Купити окуляри в Києві від сонця, для зору, спорту, водіння, інших цілей дуже просто разом з My Glass. Оперативно відправляємо продукцію під всі населені пункти країни.