В епоху достатку живильних продуктів, технологій, іграшок та інших елементів нашої реальності люди перестають цінувати те що мають. Адже можна попрацювати, накопичити гроші і купити нову. Ні того дефіциту, який був років тридцять тому. Все доступно, все можна купити, все можна дістати. Але є ж речі, які ми шануємо. Речі, подаровані близьким або рідним людиною, батьки, хлопцем, дівчиною, близький другом. Ми намагаємося стежити за цією річчю, охороняти, «ховати» в безпечні місця.

В середньому близькі або рідні люди дарують годинник, сережки, браслети, ланцюжки, кулони, перстні та інші красиві і дорогоцінні прикраси. Але в поліетиленовому пакеті десь в шафі або в сумці носить. Хочеться, щоб було красиво.

Історія виникнення шкатулок досить таки давня. Людям завжди треба було десь зберігати свої речі. Неважливо дорогі вони чи ні. Історики припускають, що шкатулки походять від скринь, які служили для зберігання речей (одягу).

Скриньки є предметом мистецтва. Їх вартість досить висока, так як у тому щоб зрадити товарний вигляд, їх покривають слоновою кісткою, емаллю, шкірою, благородними металами (золото \ срібло). А для додачі краси використовують дорогоцінні (рубін, сапфір, смарагд) і напівкоштовні (сердолік, бірюза, корали) каменів. Щоб зробити шкатулку більш цікавою, в плані зорового контакту, майстри використовують технічні прийоми, такі як гравірування, скань, зернь, інкрустація, перегородчата емаль.

«Коробка для годинника» є самим запитуємо запитів в пошукових системах на дану тематику. Вони елегантні, не займають багато місця і красиво дивлячись в руках як у жінок, так і у чоловіків.

Але якщо ви цінитель прекрасного і стежте за своїм іміджем, завжди хочете виглядати красиво і стильно, але ми вам радимо звернути вашу увагу на шкатулки від всесвітньо відомого бренду Rapport.

Rapport - це всесвітньо відома компанія з виробництва шкатулок для подзавода механічних годинників. Історія бренду почалася в далекому 1898 році, коли засновник її компанії, Морріс Рапорт, раптом вирішив переїхати до Лондона, де перебувала фірма його батька.

Три покоління його родини випускали сім'ї. Але компанія не була занадто відомою. Так як на ринку лідирували то швейцарські то німецькі бренди, але британська марка не давала слабину.

На самому початку свого шляху компанія спеціалізувалася на виробництві інтер'єрних годин для багатих британців, і тому перша партія шкатулок був призначені для них. Незабаром шкатулки Rapport почали набирати популярність і їх тираж почав поширюватися по всьому світу.

Продукт бренду подобалися покупцям трьома речами: краса, безшумність і заведення.