Сьогодні дуже модними стали вишиванки - на них з'явився великий попит, їх носять як дорослі, так і діти. Але не всі можуть самостійно прикрасити її відповідним візерунком, тим більше, якщо хочеться оригінальності. Слава Богу, сьогодні інтернет може вирішити будь-яку проблему, тому запит «вишиванка бісером заготовки» швидко допоміг мені приступити до виконання задуманого.

Вишиванка бісером. Заготовки за оптимальною ціною

 

Мені завжди подобалася ця деталь гардеробу, але так як я і сама захоплююся вишиванням, я вирішила створити свою вишиванку сама. Завдання поставлене, але як його виконати? Вишити візерунок, який мені сподобався, виявилося досить складно, без заготовки це зробити практично неможливо. Або мені просто не вистачає досвіду для цього. Тому я відразу ж зайшла на сайт «ЕтноБарви» і почала шукати відповідний товар.

Оформлення замовлення на вишиванки бісером і заготовки до них 

Вибір виявився величезним - захотілося купити все і відразу, настільки все було красивим! Але фінанси дозволяли придбати максимум пару заготовок. Сам процес покупки виявився дуже простим - це не зайняло у мене і 10 хвилин. Якщо не брати до уваги час, поки я намагалася вибрати, що ж саме я хочу. Доставка товару зайняла буквально 2 дня, після чого я вже сиділа з голкою і бісером за роботою. Якість заготовки була високою, тому всім раджу користуватися послугами саме фірми «Етно Барви» - Ви не пошкодуєте!