Якщо вірити давній приказці, то гроші можна залучити за допомогою правильно обраного гаманця. Це необхідний аксесуар для кожного чоловіка. Він дозволяє не тільки зберігати гроші у порядку, також має відділення під візитки, кредитки, дрібниця і навіть документи. Щоб купити якісний і функціональний гаманець, потрібно звернути увагу на нескладні правила вибору. Тоді придбане виріб прослужить довгий час, радуючи своєю презентабельністю і практичністю. А придбати яцісний гаманець можна в інтернет-магазині ViscontiBags.

 

Різновиди чоловічих гаманців

Сучасні виробники пропонують великий асортимент портмоне для чоловіків. Вони відрізняють за розміром, формою, кількістю внутрішніх відділень. Варто виділити наступні моделі чоловічих гаманців:

- портмоне для нагрудної кишені – класика, яка користується великою популярністю серед ділових чоловіків. Купюри не згинаються при складанні, тому не втрачають свого первісного вигляду.

Відрізняється такий гаманець стильним зовнішнім виглядом, лаконічністю і елегантністю. Він легко поміщається у внутрішній кишені піджака, пальто чи куртки. У такому портмоне достатньо місця для зберігання водійського посвідчення та інших документів;

- гаманець з одним згином — тонкий гаманець з одним великим відділенням. Банкноти складаються навпіл, є місце для зберігання банківських карт;

- гаманець з двома згинами – виріб на кілька відділів під різний дріб'язок (велика кількість купюр, банківські та дисконтні картки, візитки). У деяких моделях передбачений кишенька для дрібниці.

Тип обраного гаманця повинен залежати від стилю в одязі, персональних уподобань, стилістики інших аксесуарів. Сучасному діловому чоловікові також знадобиться якісна візитниця і ключниця, можливо, затиск для грошей.