Оформлення інтер'єру не буде завершеним без красивого тюлю для вікон. Легкі хвилясті зі стелі тканини, обов'язково застосовуються в декорі. З кожним роком змінюється мода, стосується вона не тільки оформлення декору, але і підбору тюлі. Недорога тюль будь-яким метражем продається в спеціалізованих магазинах, але перед тим як вибрати кращу модель потрібно визначитися зі стилем. Що в моді в цьому році?

Який стиль в моді: найкраща тюль

Сьогодні великою популярністю користується стиль мінімалізму. А ось для нього краще підібрати просту, легку і без всяких вигадливих візерунків тюль. Таке рішення має ряд плюсів:

• якщо ретельно підібрати тканину за кольором, то вона зможе перетворити інтер'єр і додасть в нього свіжий ковток повітря;

• велика частина матеріалів, які використовують при виготовленні тюлі, не вимагають особливого догляду: легко стираються в пральній машині і сохнуть прямо на карнизі;

• також хочеться сказати, що тюль можна красиво закріпити на карнизі будь-якої конструкції.

Зручні і практичні люверси

Серед методів кріплення тюлі сьогодні актуальні люверси - це кільця, які обжимають тканину і легко надягають на карниз. Саме завдяки ним вдається зробити ідеально рівні складочки по всій довжині тканини. Люверси - це ідеальне рішення при оформленні вікна з виходом на балкон: часто відсувати тканина не складе труднощів, при цьому її зовнішній вигляд не постраждає.

Найкраще для будинку підійдуть люверси з діаметром близько 5 см, які нанизують на карниз круглої форми. Але дизайнери рекомендують звернути увагу і на більш менший діаметр - близько 2 см, які використовуються рідко, але виглядають дуже красиво. Вони не є окремим кріпленням, не допомагають створити ідеальну складку, просто дозволяють використовувати додаткові гачки або зав'язки.

Маленькі люверси стануть ідеальним вибором для тонкої і прозорої тюлі, на якій великі кільця будуть виглядати громіздким і непривабливо. І що найголовніше, що для подібного кріплення можна легко підібрати будь-якого типу карниз.

Не варто переживати, якщо фіранка в стилі мінімалізму виглядає простовато. Пряме полотно можна перетворювати як завгодно, залежно від фантазії і настрою. А сучасні жінки дуже люблять міняти в своєму будинку атмосферу, то приглушаючи сонячне світло, то навпаки відкриваючи для нього прохід.

Купуйте ніжну, легку та невагому тюль і додавайте в строгий інтер'єр трохи ніжності і затишку.