Важливість системи і її ключова роль в загальній конструкції автомобіля.

ДВС, яким зазвичай забезпечується авто, має властивість в процесі перетворення енергій має властивість виділяти залишкові продукти горіння у вигляді вихлопного газу. Цей газопотік, що виходить з циліндрів ГБЦ має досить шкідливі властивості, які, в разі невивода за межі автомобіля можуть значною мірою негативно впливати як на нормальну працездатність автомобіля, так і на здоров'я тих, хто сидить в салоні авто людей. Газопотік, що виділяється силовим агрегатом має досить високу температуру нагрівання, а також-високу швидкість виходу, яка супроводжується вібраційними імпульсами і шумовим ефектом. Для того, щоб нейтралізувати негативні властивості виходить газопотоків, автомобіль комплектується системою, функції якої спрямовані на гасіння вібраційних і шумових імпульсів шляхом гасіння швидкості газопотоків і зниження вихідної температури, часткової нейтралізації токсичних властивостей і виведенням його за межі авто. Конструкція системи виведення газопотоків досить габаритна. До основних компонентів системи можна віднести резонатор, глушник, випускний колектор вихлопну трубу і каталізатор.

Конструкційно, перераховані вище компоненти мають жорстке кріплення між собою і являють собою цілісний агрегат. Природно, з огляду на умови, в яких використовується даний агрегат, його компоненти повинні бути досить стійкі до негативних факторів, про які зазначалося вище. Однак, після закінчення певного часу ці пристосування виходять з ладу. Щоб рівноцінно зробити вийшли з ладу деталі вихлопної системи, необхідно придбавати або оригінальні, т.е- заводські вироби, або товари від торгових марок, якість і надійність яких не поступається оригіналам.

Статус-М широкий вибір якісних автозапчастин.

Статус-М це компанія, яка вже ні один десяток років поставляє якісні комплектуючі не тільки на вітчизняні марки авто, в тому числі і на Газель, але і на іномарки. Автовласники Газелей мають досить широкий вибір автозапчастин на своє авто, причому як оригінального, т. Е. -заводского виробництва, так і від відомих торгових марок. Будь-яка система «життєдіяльності» авто завдяки компанії Статус-М буде якісно укомплектована. Автомобіліст може для себе знайти як глушник Газель http://status-m.com.ua/stpage/gluchytel-gazel, комплектує систему виведення відпрацьованого токсичного газопотоків від самих різних виробників, термостат, який є пристроєм, що охолоджує системи або гальмівні колодки, які належать до системи гальмування. Тобто, широкий асортимент і якісна консультація фахівця компанії дозволить автомобілісту зробити оптимальний вибір як з фінансових міркувань, так і виробника, якому він довіряє. Це обумовлено тим, що дана компанія має ділові зв'язки з багатьма торговими марками, включаючи і «Групу ГАЗ». Прямі поставки автозапчастин від брендових торгових марок сприяють мінімальної вартості товару, а також-мінімізують ймовірність заводський брак.