Ваша вітальня потребує урочистому і неповторному вигляді? У цьому випадку Вам допоможуть рідкі шпалери з тонкими золотими нитками в складі. Для любителів авангарду можливе створення поверхні з поєднанням різних колірних плям.

Рідкі шпалери Стиль в Україні являють собою текстильне покриття для стель, стін і інших поверхонь, яке стане ідеальним вибором для комерційного і житлового приміщення.

Найдієвіший засіб від нудьги - ремонт квартири. Мозок постійно зайнятий перебором різних варіантів модернізації житлового простору і на інші роздуми не залишається часу. Часто використання звичайних шпалер не дозволяє досягти гармонійного результату. Такі ситуації виникають при нестандартної конфігурації кімнат, наявність похилих дверних або віконних прорізів, криволінійних перегородок, увігнутих або опуклих кутів. В таких випадках напрям малюнка на шпалерах не поєднується в загальній картині з вище перерахованими елементами дизайну, складно стикуються суміжні смуги шпалер, а на криволінійні поверхні наклеїти звичайні шпалери без складок взагалі неможливо.

Ознайомитися з видами рідких шпалер ви можете, натиснувши на посилання фото рідких обоїв.

Але спробуємо знайти вихід. Адже при сучасному виборі оздоблювальних матеріалів можливо впоратися практично з будь-яким завданням.

На сьогоднішній день ринок оздоблювальних матеріалів є приголомшливі можливості для зміни інтер'єру будинку, офісу та інших приміщень, дозволяючи проявити власні дизайнерські здібності і втілити в життя найнесподіваніші рішення.

Вибираємо рідкі шпалери

Рідкі шпалери принципово відрізняються від традиційних стінових оздоблювальних матеріалів. Зазвичай вони представляють собою суміш з натуральних целюлозних або бавовняних волокон, клейового складу і високоякісних барвників, яка упакована в пакет з пластику. Варто лише розмішати нутрощі пакету у зазначеному на упаковці кількості води і матеріал готовий до застосування.

Рідкі шпалери в складі мають натуральні компоненти, які володіють нейтральним електричним зарядом, що обумовлюють їх антистатичні властивості, вони не притягують пил Рідкі шпалери повністю відповідають останнім стандартам пожежної безпеки.

Цей матариал може застосовуватися для обробки кімнат, офісних приміщень і коридорів квартир. Великий вибір кольорів дає можливість варіювати відтінки стінних покриттів від білосніжних зимових, блискучих під променями сонця, до ніжних, свіжих весняних фарб і яскравих, теплих літніх. Строгі сірі відтінки допоможуть створити ділову атмосферу в офісному приміщенні. Наявність частинок обробленого шовку в певних видах рідких шпалер додасть стінам кімнати, у якій проводиться обробка, ефект тканинного покриття, посилить багатство і красу обстановки.

Рідкі шпалери здатні приховувати дефекти і невеликі тріщини, заповнити зазори в місцях примикання наличників, рам, плінтусів, вимикачів і розеток; вони не мають швів. Їм не страшні нерівні кути і криві стіни. Але все ж для отримання якісної поверхні, стіни потрібно загрунтувати. Зазвичай, разом з рідкими шпалерами можуть запропонувати вам придбати фірмові ґрунтовки. Вартість їх різна, але найдешевший вибір - це грунтовка стелі або стін водоемульсійною фарбою чи цинковими білилами.

Якщо якась ділянка шпалер сильно забруднилась в процесі експлуатації жилого приміщення, то вона видаляється і на її місце укладаються нові шпалери. Тому для таких випадків при ремонті необхідно купувати шпалери з запасом на майбутнє.