Починаючи заняття спортом або систематичні тренування, спортсмени хочуть досягти того чи іншого результату. Будь це набір маси або, навпаки, зниження жирового прошарку для досягнення красивого рельєфу. На жаль, організм так влаштований що за допомогою простих тренувань і правильного раціону харчування досягти цього результату практично неможливо. Професійні спортсмени знають, що то невелика кількість жирового прошарку практично неможливо прибрати без допоміжних засобів в якості стероїдних препаратів. Одним з найкращих препаратів для спалювання жирового прошарку є Оксандролон фірми Балкани http://ukrdoping.com.ua/tabletirovannyie-steroidyi/oksandrolon.html , який якісно справляється з поставленим завданням і радує результатом.

Що з себе являє Оксандролон?

Оксандролон це один з анаболічних препаратів, який сприяє зниженню жирового прошарку і доданню красивого рельєфу тіла. Через невисокий анаболічного показника, часто Оксандролон використовують новачки і представники прекрасної статі, так як ефект з'являється поступово і для цього має пройти певну кількість часу. Зате через відсутність ароматизації рідина в організмі не затримується, а навіть навпаки виводитися. Тим самим тіло ставати підтягнутим і рельєфним. Важливо розуміти, що приймаючи стероїдний препарат Оксандролон необхідно також слідувати правильному раціону харчування і регулярно відвідувати тренування для того, щоб ефект був краще. Багато спортсменів відзначають, що під час курсу прийому Оксандролона їх тренування стали інтенсивніше і ефективніше, і результат звичайно ж було видно. Дотримуючись усіх правил прийому і курс тренувань проблем зі спалюванням жирового прошарку і отримання бажаного красивого рельєфу і зовсім не буде.

Правила прийому курсу

Так як стероїдні засіб так чи інакше впливає на організм, перед тим як прийняти рішення приймати курс стероїдів необхідно проконсультуватися з фахівцем. Він допоможе визначити наявність алергічних реакцій на конкретні компоненти препарату, а також допоможе скласти індивідуальну дозування для прийому препарату. Залежно від досвіду прийому, спортсмени «входять» в курс по-різному.

Головним перевага Оксандролона є відсутність побічних ефектів як таких. У разі порушення дозування і передозування, деякі спортсмени відзначали головний біль і запаморочення, іноді нудоту. В іншому, істотного впливу на організм препарат не чинить і побічні ефекти відсутні. 

Виробники рекомендують починати курс прийому Оксандролона поступово, незалежно від досвіду прийому стероїдних препаратів. Починати необхідно з 1 таблетки на добу, запиваючи її великою кількістю води. Через кілька днів дозу необхідно збільшити до 2 таблеток і продовжити збільшувати кількість таблеток в день до рекомендованої норми - 4-6 таблеток на добу. При цьому для зручності можна розділити прийом на кілька раз, по 2-3 таблетки за прийом 2 рази на добу. Виходити з курсу необхідно також: поступово зменшуючи дозу до 1 таблетки в день. Під час курсу в обов'язковому порядку необхідно відвідувати тренажерний зал і дотримуватися правильного раціону харчування для кращого результату. http://ukrdoping.com.ua/