Побудова басейну в саду вимагає великих грошей. Чи варто його будувати, оскільки ванна залежить від погоди, і в нашому кліматі ми ніколи не можемо бути впевнені? Частота використання басейну в саду в нашому кліматі залежить в основному від погоди. Відкритий басейн можна використовувати тільки протягом 2-4 теплих місяців в році. Чи варто замислюватися про проектування басейну в саду, через те, що інша частина року він буде марним?

Басейн, побудований в саду, буде дешевше, ніж басейн, побудований усередині будинку. Однак він повинен бути захищений від негативних наслідків низьких температур і дощу. Буде добре встановити захисне покриття, щоб вам не довелося систематично видаляти листя та інші забруднювальнi речовини з води.

Побудова басейну з залізобетоном вимагає великих фінансових вкладень. Траншеї повинні бути викладені й покладені керамічною плиткою або спеціальною ПВХ-плівкою. Ця плівка покрита акриловим покриттям, тому вона стійка до низьких температур, УФ-випромінювання і хімічних речовин і гарантує герметичність.

У традиційному басейні необхідно встановити насос і фільтри й використовувати очищення води. Відкритий басейн, розташований зовні, повинен бути злитий і покритий взимку.

Відкритий плавальний басейн, побудований в саду, завжди буде ідеальним, якщо ви любите плавання і хочете насолоджуватися ним в теплу погоду. Розміщений надовго дозволить вам влаштувати простір в саду навколо нього. Так само перевага приватного басейну в тому що його використовувати можна в зручний для вас час і не купувати абонементи на відвідування, і це не буде добре для людей, які активно займаються спортом і хочуть використовувати басейн протягом всього року.

В останньому випадку краще вирішити побудувати басейн в будинку.

Рішення про будівництво плавального басейну в будинку повинно бути прийнято на стадії проектування будинку. Його головною перевагою є його здатність використовувати протягом усього року незалежно від погодних умов. Тому це більш практично, ніж відкритий басейн.

Вибір критого басейну включає в себе кілька проблем, які нам доведеться вирішувати. Перш за все, ви повинні планувати дренажну систему, яка випаровує воду з кімнати, де розташований басейн.Також необхідно висушити повітря в приміщенні з басейном, щоб уникнути конденсації водяної пари на холодних поверхнях вікон, стін і стель.

Щоб зменшити вартість будівництва й експлуатації басейну, важливо налаштувати розмір басейну. Якщо мало хто його використовує, немає сенсу будувати великий басейн. Ми будемо економити на матеріалах і кількості води, якщо відразу правильно продумаєте про те, як буде часто використовуватися він.