Автомобілісти, як відомо, діляться на дві категорії. Одні цікавляться тим, як влаштовано їх авто, інші вважають за краще до всіх елементів його внутрішнього і зовнішнього пристрою підпускати виключно профі, тобто, працівників автосалонів. Однак все ж існує набір операцій, які, хочеш не хочеш, але доведеться освоїти самостійно кожному. Бо потреба швидко «перевзути» машину може трапитися з кожним в будь-яку секунду шляху. Благом є те, що операція-то абсолютно не складна, потрібен деякий навик і невеликий набір інструментів і пристосувань. Першим і обов'язковим з них ми б визначили підставка під авто, або домкрат. Купити його порядна автолюбитель вважає за належне відразу після придбання авто.

Яку модель домкрата придбати, вирішує кожен автовласник для себе особисто. Тим більше, що сьогоднішній ринок в достатній мірі наповнений різними конструкціями і різними модифікаціями - вибирай на смак. Головний критерій - це достатня вантажопідйомність, компактність (легкове авто, все-таки), досить низька стартове положення рухомого підйомного елемента і так далі.

Другим за важливістю інструментом в цьому наборі, безумовно, є балонний ключ. Купити такий коштує навздогін за домкратом або навіть раніше. Конструкція, яку являє собою хрестової ключ, найбільш часто застосовується для таких маніпуляцій, по праву вважається найбільш зручною для цих видів робіт, де потрібна велика сила затягування. І зі збільшеним важелем домогтися цього набагато легше, ніж зі звичайним гайковим ключем ріжкового або накидного типу. 

І ще одним важливим пристосуванням на всі випадки вашої автомобільної життя можна назвати рукавички, купити їх варто не тільки для того, щоб безперешкодно «перевзути» авто, але і ще для маси практичних випадків. Удачі вам в дорозі!