При виконанні будь-яких будівельних чи ремонтних робіт неможливо обійтися без точних вимірювань. Також точні дані необхідні при установці устаткування, реставрації та виробництві меблів та інших роботах. Найпростішим способом дізнатися довжину, ширину і висоту, виміряти площу або об’єм є використання такого вимірювального інструменту, як рулетка.

Рулетка має досить просту конструкцію - сталеве полотно з розподілами, намотане на котушку і закрите в корпус. Але як тільки ви почнете вибирати рулетку для замовлення у інтернет-магазині, ви зіткнетеся з тим, що на ринку представлені різні види даного інструменту, які відрізняються один від одного виробником, якістю, характеристиками і, звичайно ж, вартістю.

Зокрема, за типом змотувати механізму можна знайти таких видів:

  • З пружиною. Повернення сталевої стрічки відбувається автоматично після того, як Ви відпустите кнопку. Такий вид є найбільш популярним на ринку. Стандартний варіант для побуту - рулетка 3 м.

  • З рукояткою, що обертається. Полотно необхідно намотувати вручну. Зазвичай таким механізмом оснащена рулетка вимірювальна довжиною у 30 м і більше.

За типом зачепа розрізняють рулетки з металевим і магнітним зачепом.

Здійснюючи покупку через інтернет, зверніть увагу на наступні параметри:

  • Довжина. Прилади з автоматичною намоткою можуть мати довжину полотна від 1 до 10 м. Універсальне рішення - рулетка 8 м.

  • Матеріал полотна. Стрічка може бути виконана зі сталі, сталі з покриттям з нейлону або фібергласу.

  • Ширина стрічки. Даний параметр залежить від довжини рулетки. Чим довше полотно, тим ширше воно повинно бути.

  • Корпус. Дешеві моделі виконані зі звичайного пластика. Дорожчі моделі мають прогумовані вставки. Професіонали воліють купувати рулетки з ударостійких матеріалів.

  • Яскравість розмітки. Кожна мітка має легко і чітко читатися.

 

Рулетка - це той інструмент, який можна знайти у скриньці з інструментами, що їх мають не тільки професіонали, але і звичайні умільці.