замовити меблі для кухні

Господині обов’язково стикаються з вибором кухонних меблів. Це дуже непросте рішення, яке пов’язано не тільки з фінансовими тратами, але й з такими параметрами, як функціональність, практичність. Якщо потрібно обставити маленьку кухню, то вибір звужується і стає ще складнішим. Однак сучасне меблеве виробництво просувається уперед, та кожен клієнт знаходить кухню своєї мрії.

Коли ви купуєте кухню вже готового зразка, то можете зіткнутися з цілим рядом труднощів. Навіть якщо вона ідеально підходить за розміром, у неї, наприклад, може не влазити побутова техніка або ж не дуже зручно буде користуватися поличками і скриньками. Та й дизайн з колірною гамою доведеться вибирати з вже наявних зразків.

Зовсім інша справа – замовити меблі для кухні за індивідуальним проектом. Тут багатьох негараздів можна уникнути і отримати таку кухню, яку тільки підкаже вам ваша фантазія і смак. Ви можете вибрати буквально все: матеріал, забарвлення, конструкцію, додаткові елементи і т. д. Всі ваші бажання будуть враховані, якщо це дозволяє, звичайно, кухонний простір.

Кухня – це місце, де зазвичай збираються члени сім'ї вранці перед роботою і увечері після закінчення трудового дня, а також друзі за чаюванням і приємними розмовами, тому тут має бути все максимально затишно. Тільки виготовлена під замовлення кухонні меблі зможе повністю відповідати смакам проживаючих в будинку людей і стане незамінним місцем не тільки для приготування їжі, але і для відпочинку у разі якщо:

кухонне приміщення дуже маленьке;

на стінах є тріщини і нерівності;

не підходить жодна готова модель;

вам давно хотілося кухонні меблі за власної розробки;

бажаєте приємно здивувати своїх рідних, близьких і друзів шикарним дизайном кухонного приміщення.

Але не варто забувати, що кухня, перш за все, це місце, де готують їжу, тому вона повинна бути зручною і практичною саме з цієї точки зору. Кухні на замовлення по дизайну поєднують з оформленням інших кімнат або ж розробляють абсолютно новий дизайн. Головними параметрами є, звичайно ж, розміри і передбачувана кількість осіб, які можуть перебувати на кухні, не створюючи один одному дискомфорту.

Що стосується вартості, то тут є багато нюансів. Заощадити тут можна на особливостях конструкції кухонних модулів. Чим ширше модуль, тим менше його вартість порівняно з декількома. Приміром, одна шафа метрової ширини обійдеться значно дешевше, ніж два шафки по півметра.