Завдяки простоті використання і компактності розмірів газові балончики набули широкої популярності серед всіх, хто прагне убезпечити себе і своїх близьких від раптового нападу. І різноманіття моделей, які пропонуються виробниками, дозволяє вибрати ту, яка буде володіти більшою ефективністю і при цьому буде зручна при використанні - це Терен 4М.

Особливості

Газові балончики мають приблизно однаковий пристрій. За своїми характеристиками і виду дії (виду випускання струменя) вони поділяються на такі різновиди:

• аерозольні - при випускання струменя утворюється широка смуга газу, яка утворює аерозольна хмара великих розмірів;

• струменево-аерозольні моделі відрізняються випусканням порівняно вузької струменя, що складається з великих крапель, а потім виявляється аерозольна складова;

• газові балончики з спрямованим струменем, який володіє високою дальністю і підвищеною стійкістю до вітру;

• гелеві і пінні різновиди випускають струмінь піни або гелю.

І незалежно від виду продукції, що випускається струменя газові балончики мають схожу пристрій, який забезпечує максимальну зручність користування і швидкість випускання струменя. Натискання кнопки, яка зазвичай розташовується у верхній частині кришки, викликає випускання діючої речовини. Сам балончик має різний обсяг і різну кількість активної речовини, тому кількість можливих натискань визначається саме загальним його обсягом.

Переваги та недоліки газового балончика Терен

Газовий балончик «Терен 4М», що прийшов в 2014 році на зміну «Терен 4», на сьогоднішній день вважається більш досконалим і сильнодіючих. До найбільш важливих переваг даної моделі слід віднести наступні його характеристики:

• велика дальність випускається струменя, що забезпечується пристроєм балончика і більш сучасною системою балончика;

• концентрація активної речовини в даному балончику максимальна, що робить його справжнім лідером на ринку російських виробників газових балончиків;

• підвищений показник пропускної здатності забезпечує швидкість виділення струменя, що також підвищує ефективність застосування балончика за рахунок збільшення викиду струменя в одиницю часу і кількості в ній активної речовини.

До недоліків даного препарату можна віднести наявність лише двох варіантів обсягу газових балончиків Терен 4М: 75 мл і 100 мл - ці два види балончика даної моделі пропонуються виробником.

Газовий балончик «Терен 4М» по праву належить до найбільш ефективних засобів особистої самооборони, його вдосконалене дію пояснюється підвищеним вмістом перцю в складі активної речовини. Завдяки дальності струменя можна з більшою ймовірності вразити супротивника, при цьому сила вітру і його наявність принципового значення не має.

Комплектація і упаковка

Обидва різновиди (75 і 100 мл) газового балончика «Терен 4м» пропонуються в продажу в картонній упаковці. Сам балончик представлений в чорному кольорі, колір кнопки для викиду струменя - яскраво-жовтого кольору, напис на балоні білого і червоного кольорів (вказується назва і виробник, а також обсяг діючої речовини).

За відгуками покупців, такий дизайн виглядає привабливо і дозволяє швидко визначити необхідну інформацію (обсяг, назва).

Доречі, купить газовый баллончик Терен 4М ви зможете у інтернет магазині засобів самозахисту Shokershop.com.ua