Ні для кого не секрет, що кожна жінка мріє мати розкішну шубку, яка підкреслювала б її достоїнства та приховувала недоліки. Однак зробити це не так-то просто, як може здатися на перший погляд, адже при виборі необхідно брати до уваги величезну кількість різних нюансів: зріст, вік, а також тип фігури. Тому про те, яку купити шубу в Києві та вибрати шубу по фігурі, і буде наша стаття. Перш ніж вибирати певну модель шуби ціни на які в нашому інтернет-магазині Сhicly-furs достатньо привабливі, слід визначити тип вашої фігури. На сьогоднішній день всі існуючі жіночі фігури умовно можна розділити на 4 основних види.

Жіноча фігура типу «прямокутник»

Жінки з даним типом фігури відрізняються однаковим об'ємом плечей, талії та стегон. Велика частина представниць прекрасної статі з фігурою «прямокутник» схильна до повноти. Якщо говорити про одяг, то варто віддавати перевагу варіантам, які підкреслюють талію. Хорошим рішенням буде, наприклад, шуба з каракулю та каракульчі.

Головним правилом при виборі шуби в Україні в даному випадку є наступне: необхідно вибирати таку модель, яка робила б вашу фігуру візуально схожою з «пісочним годинником». Вам підійдуть приталені, подовжені моделі, які дозволять візуально зробити силует більш витонченим.

Оптимальною довжиною шуб є та, яка закриває, як мінімум, середину стегна. Купувати короткі кожушки дамам з таким типом конституції рішуче не варто, так як вони будуть лише звертати увагу на ті особливості фігури, які хотілося б приховати. Щоб зробити акцент на талії, можна придбати моделі з різними ременями та поясками.

Якщо фігура масивна, то не варто купувати шубу, яка виготовлена з об'ємного хутра. Варто уникати варіантів з хутра лисиці, за рахунок значного обсягу шуби ваш силует буде здаватися ще більш масивним. Якщо ж вам подобаються об'ємні варіанти, то віддавайте перевагу довгим моделям. При цьому не забувайте носити таку шубку з витонченим взуттям на підборах.

Тип фігури «пісочний годинник»

Якщо ви володарка даного типу силуету, то вас можна лише привітати, адже «пісочний годинник» — це ідеальні пропорції жіночого тіла. Фігура відрізняється однаковим об'ємом стегон та плечей, але при цьому жінка має виражену талію.

Володарки фігури «пісочний годинник» можуть дозволити собі практично всі існуючі варіанти хутряних виробів: починаючи від варіантів до підлоги і закінчуючи хутряними манто, жакетами, жилетами і т. п. При цьому немає ніяких обмежень щодо самого хутра — це може бути каракуль, норка, лисиця і т. п. Щоб підкреслити красу та витонченість даного типу фігури радимо зупиняти вибір на всіляких приталених моделях. Відмінним рішенням стануть шубки з ремінцями та поясками.