Всі звикли, що, купуючи телефон, разом з ним необхідно купувати чохол, щоб при частому використанні він зберіг охайний зовнішній вигляд і працездатність. Навіщо потрібен захист для Macbook? Це питання більш складне, однак відповідь на нього очевидна. Ноутбук, на відміну від смартфона, коштує набагато дорожче, а значить його ремонт в разі поломки обійдеться у велику суму. Захист Macbook – це впевненість у тому, що він на довгий час залишиться в робочому стані, а також навіть через пару років буде виглядати як новенький.

У більшості випадків про захисні аксесуари згадують тільки тоді, коли ноутбук береться з собою на роботу або в поїздку. Проте варто пам'ятати, що і з ним можуть виникнути ситуації, в яких його цілісність може бути порушена. Багато хто впевнені, що якщо не виносити його з дому і користуватися тільки, сидячи за столом, то з ним нічого не трапиться. Помилкова думка, що переслідує багатьох власників Macbook! Частинки пилу, шерсть тварин, крихти від перекусів за переглядом кінофільму – все це потрапляє всередину пристрою і з часом може йому нашкодити. Чи варто згадувати про ненавмисно пролитім чаї або газованій воді?

Якщо ви не збираєтеся витрачати непристойні суми на ремонт, а можливості кожен рік купувати новий Macbook у вас немає, то рекомендуємо прочитати цю статтю.

Чохли для Macbook

Самим необхідним захисним аксесуаром для Macbook, безсумнівно, є чохол. Існує кілька основних моделей чохлів, які створені для забезпечення різного ступеня захисту. Більше того, вони розрізняються по форм-факторів, матеріалів і відчуттями від використання.

Шкіряний чохол

Чохли для Macbook з натуральної шкіри дуже міцні і надійні. Вони зберігають охайний зовнішній вигляд не тільки самого ноутбука, але і свій. Вони виглядають солідно, вказуючи статус власника, але не кидаючись в очі. Лаконічний дизайн і зручність користування – відмінні риси такої моделі чохла. Більше того, вони оберігають Macbook від пошкоджень при ударах і падіннях. Шкіра – матеріал досить товстий, а значить при падінні між підлогою і ноутбуком буде свого роду подушка безпеки. Також їх можна використовувати в якості підставки на коліна або який-небудь слизькій поверхні, коли лежиш з ноутбуком або сидиш в кафе. Хочете купити такой чохол, тоді відвідайте інтернет-магазин iShtuki

Пластиковий чохол

Пластиковий чохол для Macbook – класика в світі захисних аксесуарів для ноутбуків. Накладки з пластику – це самий простий і надійний спосіб захистити пристрій від ушкоджень, а також захистити його корпус від неприємних подряпин і потертостей. Накладки з полікарбонату надіваються на ноутбук, як панцир, замикаються і стають його «другою шкірою». Пластикові накладки для Macbook можуть бути глянцевими або матовими, з картинками або прозорими.