Відомо, що без вищої освіти успіху в житті домогтися вкрай складно. Зрозуміло, всім нам доводилося чути про таких історіях, коли людина залишала університет, а через деякий час становилася успішним бізнесменом. Але подібні випадки – виняток із правил. Роботодавці дуже вибірково підходять до претендентів, що недивно – ринок праці на даний момент кваліфікованими фахівцями. На їх фоні складно виділитися навіть маючи на руках диплом від престижного вітчизняного університету. Тому, щоб домогтися успіху, молодим українцям варто задуматися про отримання освіти за кордоном.

Необов'язково відправлятися в далекі Великобританію або Канаду. Так, тут престижні навчальні заклади, але конкурс в них дуже високий. До того ж, така поїздка потребує величезних фінансових витрат. Тому набагато простіше пройти навчання в сусідній Польщі. На порталі polskavkyjevi.com.ua/education-in-poland.html ви можете дізнатися всі переваги такого рішення.

Чи престижно вчитися в Польщі? Багато українців не сприймають серйозно цю державу. Але ж насправді, Польща – розвинена країна з потужною економікою. Вона вже давно увійшла в ЄС і користується усіма перевагами міжнародного співробітництва. Переїхавши до Польщі, ви теж зможете, як і місцеві жителі, вільно подорожувати по Європі. Це піде вам на користь, допоможе побачити світ, познайомитися з різними культурами.

Зверніть увагу, що вартість навчання в Польщі помірна. Це дозволяє вам вступити до університету, навіть не отримуючи грантів.

Дізнавайтеся більше про цю державу, її університетах, вивчайте мову і, в буквальному сенсі слова, вливаєтеся в європейську спільноту шляхом вступу в один з польських університетів.