Ангарні брами, частіше за все встановлюються ще на етапі проектування. Проте є виключення і встановлення воріт необхідно вже під час експлуатації або реставрації. brama-market.lviv.ua розповість про ангарні моделі від відомого литовського виробника — Ryterna. Ви дізнаєтесь, які існують типи ворітних систем, та про принцип їх роботи.

Щоб дізнатись більше про промислові брами, переходьте за посиланням.

Розгляньмо основні види

З чого починається вибір будь-якої брами? Звичайно ж з визначення необхідного типу. При цьому відштовхуватись треба від особливостей експлуатації. Давайте розберемось в особливостях чотирьох найбільш популярних моделей.

Характеристики брам:

1.Телескопічні. Це так звані складні моделі, що складаються з кількох вертикальних секцій. Рухаються вони по напрямних. Часто використовують для транспортних ангарних приміщень

2.Секційні. Тут використовуються горизонтальні секції та вертикальний підйом. Хороше балансування забезпечує торсійний механізм. Ширина моделі може бути до 14 м, а висота — до 15

3.Двостулкові. Конструкція складається з двох стулок, що підвішуються на петлях. Зашивка може бути як із сендвічів, так і металева. Висота і ширина необмежна, проте варто уважно підбирати фурнітуру. Вона має бути розрахована на вагу воріт

4.Зсувні. Принцип роботи брами в відкачуванні полотна вбік. Механізм встановлення може бути консольним або з верхніми напрямними. Останній наразі використовується нечасто. Модель консольного типу більш надійна, та витривала. Якщо розмір системи великий, потрібна підсилена фурнітура.

Кожну з цих брам, зазвичай, автоматизують. Але в деяких випадках управління лишають ручним.

Цікавий факт! Найбільші ворота Ryterna встановлено у місті Вільнюс, а саме у Міжнародному аеропорті. Ширина цієї брами — 75 м. Тут використано панорамний дизайн. Матеріал — полікарбонат, зеленого відтінку. Вони захищені від механічних пошкоджень.

Варіанти оформлення

Оформлення промислових брам виконується з урахуванням особливостей підприємства. Обрати можна дизайн зашивки. Доступні варіанти фактури панелей: гофр широкий, вузький та середній, гладкі. Щодо кольорів — широка RAL палітра, та варіанти з імітацією деревини.

Вартість моделей

Формування ціни починається з визначення типу брами та габаритних розмірів. Так як від цих показників залежить важкість роботи та кількість використаних матеріалів. При обранні нестандартного дизайну можна кінцева вартість може дещо збільшитись.

Велике значення має встановлення автоматичного приводу. Зверніть увагу на потужність моделі. Обирайте з розрахунку на габарити та вагу воріт. До того ж необхідно залишити запас (мінімум 300 кг).

Вартість промислових моделей Ryterna

Габаритні розміри, мм

Вартість, євро

3000х2500

903

4000х4000

1657

5000х4000

2069

Як зробити замовлення ангарних воріт в Хмельницькому?

brama-market.lviv.ua пропонує своїм клієнтам не лише вигідні умови покупки, а й зручний сервіс. Купити промислову браму ви можете не покидаючи підприємство. Заходьте на сайт, ознайомтесь з каталогом та залиште онлайн-заявку. Другий варіант: телефонуйте за номером +38 (050) 160-46-11. В телефонному режимі можна отримати консультацію та залишити замовлення.

Для ознайомлення зі зразками продукції звертайтесь до офісу «БРАМА-МАРКЕТ» в Хмельницькому.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір промислових воріт. Вартість моделей — від 22900 грн. Замір отвору фахівці виконують безкоштовно. Доставляємо покупку по Україні за 2 дні. Виконання монтажних робіт займає до 5 годин.

vidkryttya sekcijnoi bramy