Танці - це не тільки забава, а й хобі, отримувати задоволення від якого може кожен. Навчитися танцювати не так складно, як може здатися, головне - це знайти в собі сили і бажання зануритися в світ танців. І тут не грає ролі, хочете ви вивчити всього пару нових рухів для того, щоб запалювати в клубі, або давно мрієте займатися танцями професійно, є базові речі, які повинен знати кожен, хто хоче почати танцювати. Починаючи від вибору стилю і формування почуття ритму, до участі в першому танцювальному конкурсі. Отже, з чого почати?

Перші кроки у виборі танцю- не вагайся, іди до мети

Танець - відмінне хобі, яким займаються і присвячують своє життя мільйони людей по всьому світу. Танці приносять не тільки веселощі, вони також корисні в якості фізичного і розумового навантаження. Абсолютно кожного можна навчити танцювати, адже за своєю суттю, танець - це просто певний набір рухів.
Перший етап - пошук власного музичного ритму. Ритм музики задає ритм, в якому потрібно рухатися. У будь-якої пісні є свій унікальний ритм, головне - навчитися його розрізняти.

Другий етап - синхронність. По суті, вам необхідно навчитися потрапляти в такт, що спочатку буде зробити не так-то просто, але з часом, у вас точно вийде!

Вибираємо стиль танцю

Існує величезна кількість стилів: балет, сучасні танці, джаз-фанк (Jazz-funk), хіп-хоп, R'n'B, контемпорарі (contemp), денсхолл (Dancehall), леді стайл денс (lady style dance) і т.д танцювальні школи для дорослих, більший перелік статей і видів Ви знайдете тут на сайті школи танців. Не варто гвалтувати себе і займатися стилем, який вам не подобається. Можливо, комусь до душі сучасні танці, а хтось виходить задоволення від ритмічних рухів в стилі хіп-хоп.


Звичайно, для початківця не буде зайвим спробувати свої сили в кожному із стилів, поки він не знайде те, що йому дійсно до душі.

Деякі танцюристи віддають перевагу балету. Це досить формалізований стиль, що ідеально підходить для тренування тіла, а також допомагає навчитися рухатися з чіткістю і витонченій елегантністю. Само собою, з плином часу позиції рук і ніг з балету перекочували в інші, більш популярні стилі, тому ніколи не буде зайвим взяти пару уроків балету, щоб вивчити основи.
У висновку хотілося б сказати, що в танцях, найголовніше не ваша фізична форма і навички, а бажання танцювати, сходіть на пару на пробних уроків,щоб побачити, що підходить саме Вам, вибір як і шкіл танців так і видів танцю є досить великий, тому Ви однозначно підберете щось собі до душі.