Виробнича фірма Noxton – лідер в сфері виробництва самосвітних матеріалів. Як працює новітня люмінесцентна фарба від виробника описано тут: http://noxton.net

Наші технологічні новинки мають унікальні властивості самосвітіння. За світловий день самосвітна фарба насичується світлом від сонячних променів, звичайної лампи, а з настанням темряви світиться до 8-12 годин.

Підзарядка наших спецфарб відбувається досить швидко. Наприклад, накопичення енергії від сонця триває не більше 15 секунд.

Матеріали компанії Нокстон можна розділити на кілька основних видів залежно від ефекту, що досягається:

 • світна фарба Нокстон
 • люмінесцентний пігмент ТАТ 33
 • люмінесцентна фарба Нокстон
 • ультрафіолетова фарба Нокстон
 • светловідбиваюча фарба Noxton.

Як відкрити філію по світній фарбі в м. Хмельницький:

Світна фарба від Noxton Tech – це інновація в галузі лакофарбових матеріалів. Фарба, яка світиться сама по собі в темряві, саме так можна назвати світлонакопичувальну фарбу на основі люмінофора ТАТ 33.

Новітні технологічні рішення фірми Noxton в області самосвітних матеріалів виявилися вкрай затребувані для декораторів, майстрів аерографії, квіткарів, які працюють в усіх галузях - від декору житлових будинків і клубів до сувенірної справи і боді арту.

Особливо широке застосування світлонакопичувальна фарба знайшла в системах безпеки: світні плани евакуації, розмітка території світними елементами, знаки пожежної безпеки по ДСТУ, люмінесцентні самосвітні стрічки.

Цікавим залишається той факт, що принципи застосування звичайної фарби і світної залишаються дуже схожими. На практиці для фарбування використовується в основному пензлі, пульверизатор або валик. Світна фарба Нокстон не вимагає якихось спеціальних умінь для нанесення.

Перемішайте суміш до однорідного стану, нанесіть на поверхню і дайте підсохнути, ефект накопичення і світіння працює моментально.

Стати регіональним дилером по люмінофору ТАТ 33:

Люмінофор ТАТ 33 - це основна складова наших світних фарб. Це абсолютно нешкідливий самосвітний порошок, який змушує світитися наші емалі. Мікрогранули розподілені по всьому об'єму і є невід'ємною частиною даного виду ЛФМ. Люмінесцентний пігмент ТАТ 33 продається також окремо і є самостійним продуктом. Приклад використання самосвітного порошку люмінофора ТАТ 33 для виробництва люмобетону і світного піску дивіться тут: http://noxton.net/glow-sand.html

Люмінофорна фарба Нокстон не вимагає спеціальної підзарядки, навколишній світ зробить це за вас. Дуже ефектно виглядають автомобільні світні в темряві диски, тротуарна плитка, реклама з красивим підсвічуванням.

Умови франшизи для рефлективно-світловідбиваючої фарби Нокстон:

На противагу ефекту фосфоресценції (післясвітіння), світловідбиваюча фарба Noxton світиться в той момент, коли на неї потрапляє світло. Так звана відбиваюча емаль збільшує безпеку руху на дорогах в темну пору доби. Позначення світловідбиваючою (рефлективною) фарбою помітні з відстані 200 метрів. Покажчики, небезпечні дорожні ділянки, в'їзди і виїзди з промислових зон позначають світловідбиваючою фарбою, яка моментально світиться при направленні на неї світла фар автомобіля.

Як стати агентом з неонової флуоресцентної фарби й емалі Noxton:

Для любителів нічних яскравих вечірок і неонового підсвічування була створена флуоресцентна УФ фарба від Нокстон. Цей різновид фарб проявляє свої властивості під впливом UV променів. Особливістю флуоресцентної фарби є більш широкий набір кольорів, здатних змінюватися при дії ультрафіолетового випромінювання від будь-якого джерела. Найбільш часто УФ-фарбу застосовують при оформленні клубів або танцмайданчиків на відкритому просторі, дизайні приміщень, автомобільному тюнінгу. Невидима флуоресцентна фарба: http://noxton.net/transparent-uv-paint.html

19 видів світних у темряві фарб Noxton, 18 видів флуоресцентних УФ емалей, 4 види відбиваючих емалей Light reflective роблять нашу компанію абсолютним лідером по всій території України в сфері виробництва спецфарб.

Підключайтеся до нашої програми по співпраці, відкривайте філію на найвигідніших умовах в своєму місті чи Хмельницькій області (поспішайте - в регіоні може бути тільки один партнер), отримуйте партнерську знижку 25-35% на всю лінійку фарб Noxton.

Які переваги співпраці з Нокстон в Хмельницькому:

 • Можливість відкриття ексклюзивного представництва в регіоні по світній в темряві фарбі або люмінофору TAT33;
 • Гнучка партнерська програма, працюємо з 2007 року;
 • Дилерські ціни на весь асортимент компанії;
 • Широка область використання світних, ультрафіолетових і відбиваючих фарб;
 • Варіанти безкоштовної доставки для партнерів;
 • Перенаправлення клієнтів з регіону на партнера (ми не обслуговуємо замовлення від клієнтів з Вашого регіону або міста).

Знайти багато нового і цікавого Ви завжди зможете, відвідавши наш офіційний сайт: www.noxton.net

Наші телефони для зв'язку:

067-900-12-14

066-753-06-67 (Viber, Telegram)

063-275-44-66

068-260-88-33

Запрошуємо активних і цілеспрямованих людей відкрити філію в своєму місті та працювати у сфері продажу світних фарб та люмінофору від Нокстон. Новий вид бізнесу з низькими інвестиціями дозволить почати свою справу з нуля при нашій повній підтримці. Гарна рентабельність і відсутність конкуренції гарантовані! Телефонуйте вже сьогодні!