Бажаєте придбати натуральний крафтовий сир? Обирайте торгівельну марку “Магур”, адже наші майстри сирної справи виготовляють сири за традиційними технологіями, тому наша продукція екологічно чиста та безпечна. Наше виробництво знаходиться біля гори Пікуй, найвищої точки Львівщини, що надає нашому сиру особливі якості, незрівнянні із будь-якими іншими аналогічними продуктами. Сировина для виготовлення сиру - високоякісне молоко, що отримане від корів, які пасуться на видовищних краєвидах Карпатщини, посеред різнотрав’я та чистої природи. Від якості молока безпосередньо буде залежати смак та якості нашого сиру, тому ми пильно слідкуємо за якістю одержаного молока. У своєму виробництві, ми, перш за все, бажаємо відродити місцеві традиції сироваріння, що за смаковими якостями переважають будь-які промислові сири. Справжній сир, що не містить домішок та добавок, є справді бездоганним на смак, адже куштуючи його можна відчути насолоду від Карпатських гір та краєвидів. Саме в нашому магазині Ви можете купити якісний та натуральний сир як оптом, так і у роздріб. Ще однією особливістю є те, що Ви можете завітати до нашого виробництва на екскурсію та дізнатися усю історію сироваріння й багаторічних удосконалень шляхом пошуку нових рецептур експериментальним методом.

Купити сир оптом можна на сайті https://magur.com.ua/ за найвигіднішими цінами. Наша торгівельна марка “Магур” виготовляє основні 4 типи сирів:

  • Розсільні;
  • М'які;
  • Напівтверді;
  • Тверді.

Розсільний сир - це ніби-то українська моцарела, сповнена традиціями та вишуканим смаком. Такий сир виготовляється з коров’ячого молока підвищеної жирності, що за своїми характеристиками повністю відповідає буйволиному молоку, з якого виготовляють італійську моцарелу.

М’які сири також є у великому асортименті. Пропонуємо до Вашого вибору сири скаморца, паніні та рікота. Сири різняться за своїми смаковими якостями із перевагою кислинки, солодкого чи молочного смаку.

Напівтверді, або гуснянські сири, також представлені у трьох видах:

  • Звичайні;
  • З перцем;
  • Томат-базилік.
  • За смаком напівтверді сири дещо нагадують бринзу, маючи солонуватий присмак та ущільнену консистенцію.

Бездоганним представником твердих сирів є, звичайно ж, Ґазда . Цей продукт має неперевершений вершково-солонуватий присмак, щільну консистенцію, та за своїми характеристиками є гарною альтернативою “Голландському” сиру.

Замовляйте нашу продукцію за оптовими або роздрібними цінами та отримайте можливість відчути справжній дух та традиції Карпат!