ТЕГОЛА – провідна компанія світу, яка займається виготовленням черепиці усяких форм та розмірів. Налічує приблизно десять заводів, розташованих в різних частинах світу. Таким чином, відкриваючи можливість перед кожним з нас, дістати якісну продукцію за помірною ціною. Черепиця тегола – відповідає абсолютно всім світовим стандартам, дуже проста в монтажі та відносно недорогоцінна.

Виготовлені нами будматеріали, проходять багаторівневу перевірку, яка виключає можливість попадання браку до готової партії. Ми дбаємо про нашу репутацію, яка вибудовувалась протягом десятиліть. Відвідавши наш офіційний сайт, ви зможете ознайомитись зі всім асортиментом продукції, а також отримати більш детальну інформацію стосовно нашої організації.

Для виготовлення черепиці, наші майстри використовують сировину найвищої якості, яка відповідає всім європейським стандартам, та не має алергічних впливів на організм людини. Хочемо звернути вашу увагу, абсолютно вся продукція, має спеціальні сертифікати, які доводять, що ми працюємо повністю прозоро, та не лукавимо перед нашими покупцями. Вони засвідчують не тільки якість виготовлення товарів, а й високий рівень обслуговування клієнтів.

Якщо вас, зацікавила наша продукція, мерщій на сайт, завантажуйте додаток з цінами та продукцією, та оберіть саме те, що вам потрібно. Де б ви не знаходились, дім, квартира, офіс, відпочинок, ви з легкістю зможете замовити черепицю. Все це, ми робимо для вас, задля забезпечення комфорту. Також завантажуйте мапу, на якій позначено найближче о вас відділення нашої організації.

При виникненні будь-яких питань, ви завжди можете з’єднатись за нашими висококваліфікованими менеджерами, які завдяки своєму великому опиту, допоможуть вам, та проконсультують у всіх невирішених питаннях.