Чи мріяли ви у дитинстві малювати картини, як це роблять справжні митці? Взяти художнє полотно, наносить пензликами на нього яскраві фарби і спостерігати, як оживає романтичний пейзаж чи ніжний букет квітів?

Сьогодні надзвичайно просто здійснити вашу мрію з розмальовками для дорослих, які мають назву картина по номерам! Головна перевага — все що знадобиться для творця уже укомплектовано в наборі:

  • акрилові фарби підібрані для малюнка
  • пензлики різних розмірів, щоб було зручно розфарбовувати як крупні, так і мілкі сегменти.
  • художнє полотно уже закріплене на підрамник. Зазвичай, використовується льняний або бавовняний матеріал, тобто такі із яких роблять полотна живописці.
  • чорно-біла схема, яку називають контрольний лист, для звірки цифр в процесі роботи
  • картонна коробка із ручкою у якої дві функціональні задачі: зручно переносити картину і не потребує додаткового оформлення, якщо обираєте набір для подарунка.

Вибір сюжетів приємно дивує та надихає! За основу для розробки розмальовок обираються полотна відомих майстрів або популярні малюнки з панорамами столиці світу, букетами квітів та натюрмортів, милими ангелами, дітками, закоханими парами, портретами відомих акторів чи героїв фільмів… Такі ілюстрації часто можна побачити і серед наборів для вишивання нитками чи бісером, але картини по номерам — це значно простіший і легший вид handmade хобі. Достатньо уважно зафарбовувати відповідним кольором сегменти на полотні і не потрібно кропотливо нанизувати намистинки чи рахувати кількість хрестиків. Робота займає від кількох вихідних днів до декількох місяців, залежно від рівня деталізації картини.

Розмальовуючи картину, ви відпочиваєте, релаксуєте, забуваєте про щоденні турботи та переноситесь в барвистий світ творчості. Люди,які уже спробували живопис по номерах, відмічають, що це є і чудовим способом візуалізувати свої бажання. Мрієте подорожувати — розмальовуєте краєвид Парижу, Нью-Йорку, Венеції, Санторіні, бажаєте зустріти своє кохання — відображаєте романтичні історії.

Таке хобі подобається як дорослим, так і дітям. Для кожного знайдеться цікавий малюнок, який стане предметом гордості за старанність! Знайомі і друзі будуть осипати вас компліментами, милуючись унікальною картиною, а зможете розмістити в своєму будинку унікальну картину, створену з любов’ю.

Насоложуйтесь творчістю із картинами за номерами!