Шпалери з фотодруком зображення – сучасний варіант для оформлення інтер'єрів міських квартир, заміських будинків, ресторанів і готелів, офісів і робочих кабінетів. Оригінальні та стильні шпалери використовують щоб підкреслити єдину концепцію дизайну та для втілення творчих замислів фахівців щодо створення унікального стилю.

Компанія «Art-Stelya» в Житомирі пропонує великий асортимент фотошпалер з будь-яким зображенням та різними текстурами. Купити фотошпалери вигідно та зручно можна в Інтернет магазині на нашому сайті art-stelya.zt.ua або замовити по телефону.

Ключові переваги сучасних фотошпалер

Перш за все, фотошпалери в Житомирі від компанії «Art-Stelya» – це:

 • Модно і красиво. Класичний, романтичний, скандинавський інтер'єр, апартаменти в стилі лофт або авангард будуть виглядати дуже стильно і сучасно.
 • Екологічний друк та безпечні матеріали, які не випромінюють шкідливих випарів.
 • Можливість візуально корегувати простір. Якщо правильно підібрати фотошпалери, можливо значно розширити простір, підняти чи опустити стелю, змінити сприйняття довгої чи вузької кімнати.

 • Яскраві акценти в інтер’єрі. Фотошпалери не залишаться непоміченими, бо з ними легко розставити акценти у приміщенні, додати кольорове зображення на одну з стін, виділити окремий сегмент апартаментів.

 • Зонування простору. Яскраві та стильні фотошпалери – ідеальні помічники при зонуванні приміщення. Ця тема досить актуальна для сучасних квартир-студій.

 • Тематичне оформлення. В інтер'єр в екостилі гармонійно впишуться природні мотиви, а види сучасних мегаполісів прикрасять приміщення в англійському, скандинавському та класичному стилі. Для апартаментів у стилі авангард та фьюжн у наявності є окремі колекції абстрактних фотошпалер.

 • Матеріали не блякнуть від сонячних променів та залишають свій естетичний вид навіть при високому рівні вологості.

Фотошпалери для стін або дверей відрізняються насиченими кольорами та бездоганною графікою. Високотехнологічні матеріали характеризуються довговічністю та зносостійкістю, зображення залишиться яскравим і через 10 років експлуатації.

Різновиди фотошпалер від компанії «Art-Stelya»

Серед різноманітності фотошпалер найбільшою популярністю користуються наступні види матеріалів за текстурою:

 • Гладка поверхня. Глянцеві фотошпалери дуже приємні на дотик, виглядають дорого і стильно;

 • Імітація штукатурки. Особливий рельєф зроблено завдяки шорсткій поверхні малюнків;

 • Пісочна фактура. Матова поверхня покрита великими і дрібними піщинками. Завдяки таким фотошпалерам можна легко прикрасити дефекти стін;

 • Полотно. Начебто справжній малюнок від видатного художника прикрашає ваші стіни. На поверхні матеріалів можна відчути імітацію слідів від краски та щітки живописця.

Існує ще величезна кількість текстур, наприклад, іній, льон, живопис, черепиця, дерево і багато інших. Ставка на фотошпалери в інтер'єрі – сміливе рішення і вимагає уваги. Але правильно підібрані матеріали будуть підкреслювати характер інтер'єру і внутрішній світ його мешканців.

Фахівці компанії «Art-Stelya» в Житомирі допоможуть визначитися з вибором і підберуть якісні і сучасні фотошпалери для будь-яких апартаментів. Ми знаємо все про фотошпалери та їх види, тому готові співпрацювати як з приватними особами, так і дизайнерськими студіями.