Процес якісного облаштування любого виду приміщення з метою його повної адаптації під потреби користувача – це дизайн інтер’єру. Комфортне життя, оптимізація трудової діяльності, покращення навігації у великих приміщеннях, мобільність невеликих і оформлення спеціалізованих – це далеко не всі можливості такої сфери, як дизайн інтер’єру.

Професійний дизайнер при оформленні будь-якого виду приміщення обов’язково врахує всі деталі процесу:

  • розмір приміщення;
  • призначення будівлі;
  • планування;
  • освітлення;
  • вентиляційні системи і комунікації;
  • акустика;
  • кольорова гама;
  • розташування меблів та техніки, їх вид;
  • предмети декору.

З архітектурної точки зору, в сучасному світі існує безліч дизайнерських стилів, що формувались в період зміни різних історичних епох: класичний, хай-тек, модерн, бароко і т.і.

На сьогоднішній день, дуже актуальною послугою в творчому світі по оформленню інтер’єру є дизайн квартири та дизайн будинку. Якщо в першому випадку мається на увазі, здебільшого, оздоблення кімнат квартирного приміщення, то дизайн будинку включає в себе його оформлення як в середині, так і зовні.

Але, в будь-якому випадку, такий процес передбачає поетапне виконання логічно пов’язаних між собою робіт. Розробка дизайну різного по виду і призначенню приміщення починається з складання проекту. Цей документ дозволить створити візуальну картинку майбутнього оздоблення споруди з чітким розрахуванням кількості і виду використовуваного матеріалу, а також розміру витрат на його придбання і монтаж. Проект обов’язково відображає технічну сторону завдання, а також всі вимоги і побажання замовника.

Зробивши всі необхідні заміри і огляд приміщення спеціаліст почне процес оформлення ескізів, а також складання графіку виконання робіт. 3D-моделювання дозволить замовнику коригувати дії спеціалістів по розташуванню меблів, вибору декору і кольорів інтер’єру та, в результаті, зробити правильний, остаточний вибір.

Після затвердження проекту бажаного естетичного оформлення приміщення обов’язково здійснюються графічне планування всіх комунікаційних систем. З дизайнерської точки зору, квартира чи будинок повинні бути не тільки естетично привабливими, а і функціонально придатними для використання, практичними, безпечними, довговічними.

Наступним етапом є безпосереднє виконання робіт спеціалістами. Найкраще цю роботу виконають архітектори і дизайнери компанії Domum Group. Вже дуже багато років з великою любов’ю ми здійснюємо свою роботу. Унікальне і оригінальне оздоблення, виконане тільки по останнім технологічним методикам запропонує Вам наша професійна команда.

Замовити послуги найвищої якості від кращих спеціалістів нашої країни по прийнятній ціні можливо будь-яким способом:

зателефонувавши по одному із номерів телефону +38 (063) 059 26 14, +3 (066) 830 21 78, +38 (068) 059 26 14.
написавши на адресу электронної почти office@domumgroup.com.
під’їхавши особисто за адресою офісу компанії м. Луцьк, проспект Перемоги, 15, офіс 310.
заповнивши онлайн-форму заявки офіційний сайт компанії, вкладка «Контакти»

Всі Ваші мрії стосовно оформлення нерухомості ми легко, швидко, згідно европейських стандартів втілимо в життя!

Дизайн квартири, будинку, офісу, ресторану чи іншого приміщення – це щоденна праця наших спеціалістів!