Останні роки позначені підвищеною увагою у всьому світі до страв східної кухні, особливо японської. Серед них справжньою «зіркою» є суші – зараз неможливо знайти країну, де б їх не готували. Звісно, в Україні також у багатьох закладах вам запропонують цю поживну і дуже смачну страву! Одним із них є суші-бар «Moyogi», що за досить короткий відрізок часу став дуже популярним у Львові. 

 

Чому ж саме у нашому закладі вам слід замовити суші з доставкою? По-перше, всі страви створюють професійні майстри з високою кваліфікацією, про що свідчить висока якість та неперевершений смак страв. По-друге, всі інгредієнти – це імпортовані продукти, які пройшли необхідний контроль і відповідають всім світовим вимогам. І по-третє (хоча для більшості клієнтів це найголовніше): ціни на суші у «Moyogi» є найкращими у Львові – переконайтеся в цьому особисто і завітайте до нас! За вашим бажанням,ви можете безпосередньо відвідати наш суші-бар, а також замовити доставку суші у нашому місті.

Підкреслимо, що страви не готують заздалегідь, а лише після отримання замовлення на кожну з них. Доставка відбувається якнайшвидше – одразу після закінчення приготування суші, тому довго чекати вам не знадобиться: у середньому близько години (у цей термін включені час на приготування та безпосередньо доставка за вказаною адресою).

Роблячи замовлення у суші-барі «Moyogi»,ви можете бути цілковито впевненими в тому, що наші професіонали не використовують жодних замінників оригінальних продуктів – складові повністю відповідають указаним в меню-каталозі, з яким ви ознайомилися на сайті. Щодня один з наших наборів продається за акційною ціною, яка приємно здивую будь-якого відвідувача. Постійні клієнти нашого закладу можуть розраховувати на значні знижки – отже,заходьте до нас частіше!

Доставка суші здійснюється безкоштовно у Львові, але ви можете оформити замовлення на адресу й за межею нашого міста. Сплатити доставку ви можете будь-яким зручним для вас способом, банківськими картками або  безготівково.

Додатково зазначимо, що кожен учасник клубу Lviv IT Club має у нас  10%-ну знижку на всі страви і на доставку замовлення за межі Львова. Продиктуйте номер власної картки під час оформлення замовлення – і користуйтеся цими привілеями!

 Зробіть ваше свято яскравим та стильним – замовляйте доставку суші від «Moyogi» для будь-якої визначної події у вашому житті!