Конвекторний вентилятор подає гаряче або холодне повітря в приміщення. Це один пристрій дозволяє використовувати як систему опалення, так і систему кондиціонування.

Робота вентилятора

Вентилятор використовується для охолодження або обігріву повітря в приміщенні. Ви можете використовувати його цілий рік, щоб збільшити температуру в приміщенні взимку або зменшити її влітку.

Як це працює? Конвекційний вентилятор складається з повітродувки для продувки повітря, фільтра, однієї або декількох батарей для нагріву або охолодження повітря, резервуара з конденсованої водою і термостата. Повітря витягується і фільтрується через теплообмінник або акумулятор. Потім він транслюється в кімнату.

Пристрій може харчуватися від теплового насоса (з повітряним водяним режимом), бойлера або установки охолодженої води для свіжого повітря.

Наша компанія Volcano пропонує придбати водяні тепловентилятори від кращих світових виробників. Ми виконуємо свою роботу на високому професійному рівні і є лідером в Україні. Ознайомитися з більш детальною інформацією, переглянути каталог товарів і здійснити покупку ви можете на нашому офіційному сайті.

Наші переваги:

багаторічний досвід роботи;

кваліфікований персонал;

доступна цінова політика;

швидка доставка по всій території України.

Переваги та недоліки теплового вентилятора

Вентилятор конвектора має ряд переваг:

Він може виробляти і розподіляти гаряче або холодне повітря, в залежності від сезону, з одним обладнанням.

Він може бути встановлений на підлозі, стіні або стелі: вам вирішувати, що є найпростішим, найбільш зручним і практичним.

Його легко налаштувати і самостійно для кожної кімнати в вашому домі.

Це ефективно.

Він дозволяє швидко досягти бажаної температури і підтримувати її.

Недоліком вентилятора конвектора є те, що він може бути гучним. Необхідно також контролювати рівень вологості: можливо, що повітря в приміщенні буде занадто сухим.

Хотіли б ви дізнатися, як встановити тепловентилятор і попросити персональний рада щодо цього режиму обігріву / охолодження? Ви можете звернутися до наших професіоналів, які допоможуть вам знайти найкраще рішення для вас.

Компанія Volcano – ваш надійний партнер! Вдалих покупок!