Бажаєте забезпечити максимальний рівень захисту для автомобіля та легко отримувати доступ до нього? Теплі секційні ворота з лінійки UniTherm якнайкраще допоможуть у цьому! Їхні ключові особливості – тривалий термін експлуатації, забезпечений якісними матеріалами, а також повна відповідність європейським вимогам і здатність зберігати мікроклімат в гаражі. Спеціалісти «WISNIOWSKI-VOROTA» пропонують дізнатись про всі переваги брам з цієї серії просто зараз.

Підйомні ворота з Польщі: технічні параметри та оснащення

Стулка конструкції складається з унікальних сендвіч-панелей INNOVO. Вони виконані зі сталевих листів і поліуретанового наповнювача зі спіненою структурою. Щільні секції, з'єднані між собою проміжними петлями, мають товщину 60 мм. На стиках панелей розміщені еластичні вставки, які виконують функцію захисту від защемлення пальців. Також по периметру полотна підйомних воріт розташовується особливий ущільнювач, що забезпечує додаткову герметизацію конструкції.

Напрямні товщиною 1,5 мм, а також інші елементи фурнітури виготовлені з оцинкованої сталі. Матеріал обробляється особливим способом для максимального захисту від корозії.

Брама обладнана торсіоном, розрахованим на 20 000 циклів підняття / опускання стулки. Це дорівнює 15 рокам стабільного щоденного користування механізмом.

Сучасні ворота для гаража: беззаперечні переваги

  • Інноваційні 60-міліметрові панелі мають коефіцієнт теплопередачі 0,33 Вт/м²∙K. У поєднанні з системою ущільнювачів вони здатні зберігати оптимальний мікроклімат в опалювальному гаражі навіть в період сильних морозів.
  • Якщо в приміщенні нерівна підлога, ви все одно можете бути впевнені в забезпеченні належної герметизації. Складні ворота на гараж обладнані нижньою секцією з подвійним ущільнювачем, який заповнює щілини і вм'ятини при контакті з поверхнею.
  • Система має оптимальне оснащення для злагодженої роботи. Дюплекс-ролики з підшипниками сприяють плавному ходу полотна, а спеціальне гальмо безпеки захищає його від падіння в разі поломки пружин або обриву троса.
  • Всі металеві елементи оцинковані та не схильні до утворення корозії. Сталеві секції покриті особливим барвником, який захищає від негативного впливу ультрафіолетових променів, морозу, вологи й не тільки.

Ворота з сендвіч-панелей UniTherm: дизайн і додаткові опції

Щоб брама ідеально підійшла для установки в стилізоване приміщення, її стулка може бути виконана з гладких «сендвічів» або ж із секцій з формуванням «високий гофр». Для панелей передбачено 3 варіанти текстур: Smoothgrain, Sandgrain і Silkline. Для фарбування полотна запропоновано понад 200 RAL-кольорів на будь-який смак, а також 26 ексклюзивних відтінків, одержуваних за допомогою методу облицювання. Щоб надати конструкції ще більшої привабливості, можна прикрасити її панорамними панелями, віконцями та декоративними наклейками.

Потрапляти в гараж пішки зі зручністю можна за допомогою окремих бічних дверей, виготовлених з таких самих панелей, як і полотно воріт. Для комфортного управління в'їздом представлено широкий асортимент електричних приводів За бажанням браму можна під’єднати до системи інтелектуального контролю та здійснювати керування нею зі смартфону.

Як замовити автоматичні ворота Wisniowski в Хмельницькому?

В нашому інтернет-магазині можна зробити вигідну покупку всього за кілька хвилин. Ознайомтеся з моделями, представленими в каталозі, виберіть розмір, визначитеся з дизайном і відразу ж зателефонуйте! Номери для зв’язку: +38 (050) 993-70-77; +38 (067) 690-24-24. Незручно говорити по телефону в даний момент? Заповніть заявку на сайті та залиште в ній всю необхідну інформацію – ми самі вийдемо на зв'язок в зазначений час. Для ознайомлення зі зразками продукції запрошуємо до спеціалізованого виставкового салону «WISNIOWSKI-VOROTA Хмельницький». Адресу найближчого шоу-руму можна уточнити у консультантів магазину.

Avtomatychni vorota dlya harazha UniTherm u Khmelʹnytsʹkomu

Гаражні ворота Wisniowski UniTherm (2500х2000)

Sektsiyni harazhni vorota Wisniowski vKhmelʹnytsʹkomu

Картинки по запросу wisniowski ворота