В’їзна система, встановлена в паркувальному приміщенні, повинна бути максимально зручною у користуванні. Автоматика для гаражних воріт здатна значно покращити комфорт доступу, зробити експлуатацію брами простішою та підвищити рівень безпеки. Але треба розуміти, що кожен електропривід розраховано на конкретні параметри підйомної конструкції. Як правильно визначити потрібну модель пристрою, розкажуть спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ».

Автоматика для воріт при обмеженому бюджеті: обираємо оптимальне обладнання

Електричні пристрої таких марок, як DoorHan, Gant чи AnMotors, відносяться до дешевих, але при цьому являються достатньо якісними. Більш того, системи управління мають елегантний зовнішній вигляд, сучасний дизайн, безліч функцій та led-підсвічування – все це дозволяє з упевненістю порівнювати їх з дорогими європейськими приводами.

Автоматика для воріт від перелічених виробників розрахована на брами з полотном площею від 10 м2. Серед широкого асортименту моделей є ті, які дозволяють:

 • Автоматизувати гаражні ворота за невелику ціну;
 • Замінити минулий пристрій, який не підлягає ремонту;
 • Отримати підйомні ворота з дистанційним керуванням і 2 роки гарантійного терміну.

Перед тим, як здійснити замовлення, зверніть увагу: всі ці приводи мають один недолік – швидкість відривання стулки не настільки висока, як у більш дорогих моделей.

Високоякісна автоматика на ворота з Італії та Німеччини

Якщо ви бажаєте встановити електропривід з великим робочим потенціалом, який здатен прослужити більше ніж 20 років, зверніть увагу на обладнання наступних виробників: FAAC, Nice, CAME та Hormann. Автоматика до воріт, виготовлена з урахуванням всіх європейських норм безпеки та якості, відрізняється від дешевої наступними параметрами:

 • стійкістю до перепадів електроенергії;
 • підтримкою додаткових опцій;
 • здатністю гарантувати безпеку експлуатації;
 • оптимальною швидкістю підняття та опускання стулки;
 • високою якістю збірки.

Обираємо електричний привід для промислових воріт з сендвіч-панелей

Напевно ви вже знаєте, що брами для виробничих об’єктів відрізняються від гаражних систем. З автоматикою ситуація така ж сама! Ворота на склад, завод чи в цех мають посилені напрямні та оснащені більш міцним торсійним механізмом. Також вони відрізняються від гаражних рівнем стійкості до підвищеної вологості, вітру та перепаду температур. Що стосується автоматики на ворота промислового призначення, вона має покращені характеристики потужності та інтенсивності, завдяки чому може підняти габаритне секційне полотно.

Встановлюючи електропривід на промислову браму, ви отримуєте:

 • Безпечну у використанні конструкцію;
 • Швидкий доступ до приміщення;
 • Надійний захист за будь-яких умов;
 • Систему, що виконуватиме свої функції безперебійно протягом багатьох років.

Треба відзначити, що обладнання для воріт на виробництво не має редуктора, який сам блокується. Оскільки у промислових будівлях є аварійний вихід, системою безпеки передбачена ручна фіксація полотна зсередини.

Як замовити автоматику до воріт у Хмельницькому?

Для того, щоб обрати оптимальну модель електроприводу, краще за все звернутись до кваліфікованих спеціалістів. У цьому допоможе команда професійних менеджерів, які розуміються на принципах дії механізмів. Також вони підкажуть, як купити автоматику для воріт зі значною економією. Ми пропонуємо клієнтам гарантію на кожну модель, виконання замовлення за короткий час, професійне монтування та доставку в будь-яку точку країни. Щоб поспілкуватись зі спеціалістом, телефонуйте за номером +38 (050) 993-70-77 або приїжджайте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ Хмельницький».

Знижка 55 євро на італійську автоматику

Nedoroha avtomatyka na vorota v harazh

Avtomatyka dlya harazhnykh vorit FAAC u Khmelʹnytsʹkomu