Можливість за прийнятну ціну придбати заповітну пляшку, причому з доставкою, тепер і у Хмельницькому отримав кожен шанувальник оригінального елітного алкоголю! Міцний напій практично будь-якого світового виробника і будь-якого сорту тут можна знайти. Наприклад, шампанське moet chandon або ром капитан морган. Асортимент і пропозиція магазину elit-alco по достоїнству оцінять колекціонери і любителі рідкісних алкогольних напоїв. Досить просто зв'язатися з оператором і вам нададуть можливість насолоджуватися будь-яким типом елітного і найвишуканішого алкоголю:

- Настойками, Ромом або Текілою;

- арманьяком, Абсентом або Бренді;

- Віскі, Вином або вермутом;

- Горілкою, кальвадосом або Джином;

- Лікером, Коньяком або мескалем;

- Шампанським або самбукою.

Весь товар, який пропонується тут, виключно оригінальний. У клубі кожного відвідувача із задоволенням познайомлять з асортиментом товарів, розкажуть про традиції та особливості вживання напою і його смаковій палітрі. Швидко і легко визначитися з вибором потрібної марки алкоголю дозволить вам наявність досвідчених операторів-консультантів. Тут також можна отримати всю необхідну інформацію по:

- смачному елітному шампанському і справжнім французьким коньякам;

- американському, ірландському або шотландському віскі;

- фінської, німецької або французької горілці;

- всіляких угорських ірландських, або американських лікерах;

- іспанських, французьких або італійських винах.

Що зветься елітним алкоголем? Справа в тому, що це не просто перелік міцних дорогих напоїв, що володіють приємним післясмаком і вишуканим смаком. Ці напої і створені для того, щоб створювати відповідні нагоди, необхідну обстановку і певний настрій. Пляшка улюбленого напою навіть на звичайному вечері здатна в спілкування привнести святкові нотки, сприяючи відновленню сил і розслабленню в дружній атмосфері.