Свою історію німецька компанія Мarburg веде з далекого 1845 року. В ті часи Йоганн Бертрам Шефер відкрив маленьке підприємство з виготовлення товарів для оформлення інтер’єрів. За півтора століття свого існування компанія спрямовувала зусилля на розвиток та модернізацію виробництва, суттєве збільшення його обсягів. Зараз це найбільший німецький концерн, що реалізує продукцію у 80 країнах світу.

Від аналогічних товарів каталоги обоїв Марбург відрізняються еталонними показниками якості, та унікальним дизайном. Офіційний сайт підприємства інформує, що обої Марбург друкуються тільки на території заводів, розташованих у Німеччині. Це забезпечує бездоганну якість виробів та їх екологічну безпеку. З 96 року минулого століття на всіх підприємствах бренду впроваджено систему сертифікації, яка забезпечує жорсткий контроль якості на всіх етапах виробничого процесу.
Сьогодні
німецькі шпалери бенду Марбург пропонуються на основі різних матеріалів: паперові, флізелінові, вінілові. Шпалери прикрашають за допомогою стеклярусу, штучних перлин, кварцевих гранул, кам’яної крихти.
Високу популярність мають шпалери під забарвлення. Це вінілові полотна на основі флізеліну з покриттям, що забезпечує захист від механічних пошкоджень в процесі експлуатації. Шпалери витримують багаторазове фарбування.
Зразки шпалер, що пропонує
інтернет – магазин Марбург мають виняткову зносостійкість та абсолютну екологічність. В них застосовується технологія Isostrip. Інноваційна методика забезпечує захист полотна шпалер від електромагнітного випромінювання.
Колекції настінних покриттів Марбург насичені яскравими художніми рішеннями та блискучими ідеями. Клієнтам пропонуються шпалери в стилі лофт, кантрі, модерн та завжди актуальна класика.