Батьківство - справа не проста, і знайти правильне ліжечко, яке відповідає потребам вашого маленького скарбу, може бути досить складним завданням. Протягом перших кількох місяців життя ваша дитина буде щоденно спати до 20 годин. Ось чому так важливо купити ліжечко, яке зручне і безпечне. У цій статті спробуємо розібратися як вибрати правильні дитячі ліжечка , які б відповідали потребам малюка та запитам батьків.
Ліжечко для новонародженого
Вибір ліжечка для новонародженого залежить від вашого способу життя та бюджету.

dir="ltr">Ліжечко вашої дитини повинно відповідати вашим вимогам та комфорту дитини. Якщо ви постійно перебуваєте в дорозі, подорожуєте, або якщо потрібно переміщати ліжечко по дому, то найкращим варіантом буде колиска.

Звичайно, тут є і негативний аспект, оскільки колиска невелика - ваша дитина швидко переросте її протягом декількох місяців. Якщо ви будете купувати кілька ліжок, це буде занадто затратно.
На що звертати увагу при виборі дитячого ліжечка?
Незалежно від того, яке ліжечко ви вирішили придбати, є кілька характеристик, про які слід замислюватися перед вибором.

  • Колиска

По-перше, переконайтеся, що колиска, яку ви обрали, є безпечною.
Колиска має відповідати строгим стандартам безпеки. Не повинна мати нерівні чи гострі краї. Окрім очевидних елементів безпеки, колиска повинна бути виготовлена із екологічно-чистих матеріалів. І якщо ви хочете, щоб малюк спав спокійніше та довше, вибирайте ліжечко для новонародженого, яке має функцію заколисування або/і відтворює музику. Також звертайте увагу на те, щоб конструкція була міцною

  • Ліжечка для дітей

Дитяче ліжечко (класичне чи трансформер) - ідеально підходить для новонароджених та малюків. Ліжечка використовуються в середньому 24 місяці. Тим не менш, правильний час, коли ваша дитина переміститься з ліжечка до ліжка, може варіюватися від дитини до дитини. Вірний знак того, що ваша дитина готова зробити наступний крок, коли стає помітно надто великою для ліжечка або може “втекти” з мінімальними зусиллями.
При купівлі ліжечка і матраца, переконайтеся, що матрацик є твердим, це важливо для формування здорової постави дитини. Також перевірте на наявність проміжків між боковинами та матрацом. Це допоможе діткам комфортно відпочити та виспатись, а також захистить від травм. Перевагою таких ліжечок є те, що ваша дитина не переросте їх так швидко.

Дитячі ліжечка відповідають строгим стандартам безпеки, виготовлені з нетоксичних матеріалів, мають стильний дизайн і забезпечать комфортний сон дитині і спокій батькам.

Стаття підготовлена спеціалістами магазину www.mybuy24.net