Для захисту приватної території існує безліч спеціалізованих систем. Серед них – розпашні та відкатні ворота Wisniowski, хвіртки, огородження та всі необхідні аксесуари. Комплексні рішення створені для захисту ділянок від зловмисників і додаткового вдосконалення наявного екстер'єру. Сьогодні фахівці «ЗАВОД WISNIOWSKI» розкажуть про сучасні вироби преміум-класу, представлені знаменитим польським брендом.

Оцинковані ворота серії MODERN: особливості

Вуличні конструкції з цієї лінійки поєднують в собі оптимальні технічні параметри та неперевершений дизайн. Для в'їзних воріт пропонуються різноманітні типи оформлення – це дозволяє підібрати найкращий варіант для будь-якої ділянки. Заповнення полотна брами може бути суцільним, перфорованим, ґратчастим або комбінованим. Якщо ви не бажаєте, щоб територія проглядалася крізь в’їзну систему, зверніть увагу на зашиття стулки панелями AW.10.200. Зазначимо, що зібрані з них вироби входять фірмової серії HOME INCLUSIVE, яка також містить в собі автоматичні гаражні ворота Prime та функціональні вхідні двері Сrео. Обладнавши оселю якісними конструкціями з єдиним дизайном, ви не тільки захистите майно від злодіїв, а й підкреслите свій вишуканий смак.

Сучасні ворота для приватного будинку Wisniowski: функціональність та безпека

Обираючи між розпашною та відкатною брамою, слід розуміти, як працює кожна з них і які відмінності має. Ми пропонуємо дізнатися про це прямо зараз.

  • Ворота на роликах обладнують полотном, яке при відкритті прорізу буде пересуватися вздовж паркану. Зсувна система доповнюється необхідними пристроями для максимальної безпеки. На неї встановлюють сигнальну лампу, вимикачі перевантаження та фотоелементи, які будуть запобігати зіткненню стулки з перешкодами. Зручна функція автозакриття допоможе загороджувати проїзд навіть в тих випадках, коли ви забуватимете зробити це самостійно. Електричний привід можна розмістити всередині сталевого стовпа конструкції. Таким чином пристрій буде надійно захищений не тільки від несприятливих погодних умов, але й від злодіїв. Ще один плюс такого розташування автоматики – збереження естетичного зовнішнього вигляду зсувної системи.

  • Розпашні ворота складаються з двох симетричних стулок. При виборі ручного способу управління їх обладнують запорами для пасивного полотна, а також спеціальним замком. Для версії з автоматикою ці елементи не передбачені, оскільки в них немає необхідності. Функцію закриття виконуватиме електричний привід.

Основні переваги в'їзних воріт Wisniowski

Польський завод випускає продукцію найвищої якості, яка буде служити власнику протягом довгих років. Для того, щоб металеві конструкції не втрачали свого привабливого зовнішнього вигляду та не покривалися іржею, їх обробляють спеціальним методом. Брами занурюють у спеціальні ванни з розплавленим цинком (450 °С). На металі утворюється захисний шар, який запобігає появі пошкоджень під впливом нестабільних кліматичних умов. Оцинковані конструкції, що мають 10-річну антикорозійну гарантію від виробника, не потребуватимуть ні підфарбовування, ні ремонту.

Що стосується зовнішнього вигляду польських воріт – дизайн можна підібрати залежно від побажань замовника. Для забарвлення передбачено 7 базових, 4 нестандартних і 2 спеціальних відтінка. Також за бажанням ви зможете обрати будь-який колір, представлений в каталозі RAL, або звернути увагу на нові ексклюзивні рішення з колекції HOME INCLUSIVE 2.0.

Як замовити вуличні ворота Wisniowski MODERN у Хмельницькому?

Купити браму від польського виробника за найкращою ціною можна в офіційному онлайн-магазині. Для того, щоб оформити замовлення прямо зараз, зателефонуйте менеджеру за номером +38 (050) 993-70-77. У кваліфікованого фахівця можна дізнатися вартість і терміни виготовлення воріт, а також строки доставки та монтажу. Бажаєте отримати персональну знижку на покупку в’їзної брами преміум-класу? Тоді обов'язково відвідайте спеціалізований шоу-рум «ЗАВОД WISNIOWSKI Хмельницький».

 

V'yizni vorota Wisniowski MODERN u KhmelʹnytsʹkomuSuchasni vorota premium-klasu Wisniowski – varianty dyzaynu