Багато батьків при покупці дитячого взуття задаються питанням як же все-таки вибрати таке, щоб дитині в ній було зручно. Далеко не кожна модель буде зручна для дитини. Туфлі та чобітки не тільки повинні бути підібрані в розмір, а й важливо, щоб не натирали ніжки і формували правильну стопу . Деякі фірми виробники взуття для дітей шиють туфлі і чоботи дуже вузькі всередині, в таких ходити незручно. Постійне використання вузьких туфель може спровокувати розвиток клишоногості і трансформації стопи. Питання підбору взуття встає в будь-який час року, і перед збором в садок або в школу, і поступово з ростом малюка.

Як вибрати якісне взуття для дітей?

Ознака якісного взуття для підлітків це простора носова частина округлої форми. У такому взутті дітям зручно ходити і бігати. Важливо щоб пальці знаходилися в просторі, так їх анатомічна будова не порушується, саме тому для діточок взуття такої форми вважається особливо комфортною повсякденного використання. Якщо дитина буде затискати пальці, через те, що носок тугий і вузький, то поступово він стане підтискати пальці постійно, що не тільки змінює форму стопи, але і може ускладнювати подальше формування стопи. Уважно розгляньте покупку всередині. Чим більш товстий внутрішній край, тим краще, так можна уникнути натирання шкіри. Ну і звичайно буде дуже добре, якщо краї будуть максимально вирівняні. Деякі фірми виробники взуття не дуже ретельно обробляють внутрішній край, що також призводить до дискомфорту в спілкуванні.

Така особливість дозволить великому пальцю правильно лежати всередині черевика або туфлі. Спробуйте проштовхнути свої пальці всередину дитячого черевичка і добре промацати внутрішню частину, якщо дістати самого края носка не виходить, то краще відмовитися від такої покупки. Гостроносе взуття хоч і красиве, і відповідає моді, але для дітей воно не дуже зручне, краще маленьким дітям купувати з круглим носом.

Моделі з натуральних матеріалів.

Абсолютно не важливо для кого ви робите покупку - хлопчику чи дівчинці, натуральні матеріали для взуття дітей більш зручні і безпечні. До таких матеріалів відносяться текстиль і шкіра. Важливо щоб ноги дихали, і всередину не потрапляла волога. Особливо це актуально для осіннього взуття для дітей.

Дитячі ніжки потіють набагато більше, ніж у дорослих і це відомий факт, особливо коли дитина активно рухається, граючись з іншими дітьми. Ступні дитини виступають в ролі джерела вологості. Виробники беруть до уваги цей факт, тому під стопою розташовуються вбираючі вкладиші і спеціальні устілки. Вкладиші також виготовляються з текстильного матеріалу або шкіри.

При виборі взуття також не варто забувати про поєднання її з іншим гардеробом, все як у дорослих: з маленьких дівчаток згодом виростають модниці, а з хлопчиків - стильні хлопці. Мами часто люблять ходити по магазинах з дітьми, особливо якщо у неї росте донька, жінка бачить у своїй дитині відображення себе, і з вибором взуття проблем не виникає.

Фіксація ноги.

Сандалі та босоніжки для дітей мають менше критерій при виборі, а ось осіння і зимова повинна відрізнятися хорошою фіксацією ноги в черевику. Нога повинна добре сидіти, щоб не вислизнути при ходьбі. У частині п'яти ноги не повинні відбуватися ніяких сторонніх рухів, зокрема, якщо мова йде про абсолютно новій парі. Задник в шкільній взуття - туфлі або кросівках повинен бути високим. Купувати чоботи і ботінки на кілька розмірів більше, "на виріст" не рекомендується. Така тенденція спостерігається у батьків зовсім маленьких дітей. Коли дитині менше року, то він інтенсивно росте і нога його теж збільшується в розмірі. З двома носочками або з підкладеної в носовій частині ваткою дитина, звичайно, може ходити, але в цьому випадку відбувається неправильний розподіл маси тіла на стопу, що знову ж таки призводить до деформації ноги. Краще не економити на дітях, до того ж що згодом може знадобитися замовляти спеціальне ортопедичне взуття для дітей.

Фіксацію забезпечують не тільки шнурівка або замок на чоботях або черевиках-туфлях, а й фасон верху. При ходьбі саме верхня частина взуття захищає і чобітки, і ніжку дитини від травмування і небажаних вигинів. Педіатри не рекомендують малюкам кросівки на блискавки, набагато зручніше і краще фіксує ніжку липучка і шнурки. Чим більше розмір ноги у дитини, тим вище можуть бути чобітки, а розмір їх зовсім вже невеликий, то оптимальною будуть черевики до щиколотки висотою.

Магазин дитячого взуття "Шалунішка" пропонує широкий вибір виконаної за всіма викладеними вище нормами. Наші власні діти носять її-які ще потрібні докази якості?