Парфуми, це чудовий спосіб прикрасити себе, транслювати у світ свої почуття та вподобання, але дещо важко вперше увійшовши у парфумерний світ, не розгубитись від великої різноманітності та безлічі різновидів парфуму. Аби не заблукати у «ароматних» поняттях, потрібно розібратись із тим, що ж із себе представляють основні види парфумерії.

Перш за все, потрібно сказати, що є основні три типи парфумерії і вони відрізняються по степені концентрації. Найбільш концентрованими є власне парфуми – вміст ароматної складової в них коливається від 20% до 30% в 90% спирті. Композиція, що розкривається поетапно, і має три фази, в парфумах найбільш відчутна у третій, шлейфовій фазі. Доволі високий вміст ефірних масел в духах, сприяє тому, що аромат постійно змінюється і набуває нових відтінків. На шкірі, вони тримаються біля 6 годин, на тканинах, або інших носіях, таких як папір – більше доби. Парфуми рекомендується носити у холодні пори року та, бажано, ввечері, адже вони доволі концентровані. В жаркі пори роки, парфум може бути надто нав’язливим, через те, що пряні мотиви тільки підкреслюються гарячим повітрям, яке робить аромат надто важким. Купити необхідний парфум для жінки чи чоловіка не виходячи з дому, можна в інтернет-магазині Sun Parfum.

Наступний вид – це парфумована вода, вміст ароматного концентрату в ній нижчий, ніж в духах – починаючи від 11% до 20% на 90% спирт. Такий тип парфумерії вважається денним і аромат можна поновлювати, але краще без фанатизму, тому що у парфумованій воді найбільш чутні ноти серця та кінцеві ноти, і на перших етапах використання, запах може бути дещо різким. На шкірі аромат тримається приблизно 5 годин, на тканинах чи папері – біля доби. Підібрати та замовити небхідну парфумовану воду з доставкою по Україні можно за посиланням.

На даний момент туалетна вода користується найбільшим попитом, вона легка, повсякденна, її можна використовувати при занятті спортом, активному способі життя. Її особливості – це розкриття аромату на верхніх, найперших нотах, а ось шлейф відчувається найслабше. Рекомендують користуватись таким типом парфуму у теплі та жаркі пори року, вони краще підкреслюють запах в таку погоду, тому що складова ароматного концентрату сягає лише 7-10%. Вибрати та купити туалетну воду для себе чи для подарунка можна ось тут.

Існує ще один тип парфуму – це одеколон, він є найбільш легким та лагідним по вмісту ароматних складових, їх частка складає лише від 3% до 6%, концентрація спирту теж нижча – починаючи від 70% до 80%. Ці фактори суттєво впливають на аромат, тому він теж розкривається особливо, три фази запаху не відкриваються по черзі, вони змішуються, з’єднуються і перетворюються в одне ціле, особливу роль грає спиртова частка, це особливість одеколону – вона чітко чутна поміж ароматних компонентів.