Ви давно мрієте про рафтинг в Карпатах, екстремальний політ над бурхливою стихією гірської річки і повноцінний відпочинок в умовах дикої природи? Центр рафтінгу запрошує вас зануритися в світ казкової української екзотики і здійснити заповітну мрію - сплав по Дністру.

Не варто думати, що рафтинг в Україні підвладний тільки професійним спортсменам. Виходячи з класифікації, рафтинг-тури поділяються за рівнем складності на шість категорій. Центр рафтингу організовує сплави по Дністру і Черемоши на ділянках з рівнем складності, розрахованим на категорію туристів, що не мають якої-небудь спеціалізованої підготовки і власного спорядження. Командотворення у Львові проводиться для всіх бажаючих відправитися на рафтінг зі Львова.

Водний туризм в Україні: не міф, а реальність

Центр рафтингу відкриває для всіх мандрівників водний туризм в Україні з дикою природною енергетикою і бурею позитивних емоцій. При цьому центр ніколи не забуває про забезпечення належної безпеки туристів. Веслярі завжди оснащені рятувальним жилетом, захисною каскою, гідрокостюмами і відповідним неопреновим взуттям. Для вас організовуються 1-денні і тривалі походи на байдарках по найцікавішим і схованим від людських очей куточках України, багатих природними, а часом, і архітектурними і історичними пам'ятками.

Центр рафтінгу доведе вам, що рафтинг Черемош та в інших регіонах має право на популярність і може скласти гідну конкуренцію рафтинг-турам по далекому і ближньому зарубіжжю. Україна має чудові природні ресурси-гірські річки з безліччю порогів, уступів та інших природних перешкод, що перетворюють сплав на справжній вир пригод.

Ціни на рафтинг зі Львова набагато дешевше зарубіжних сплавів, а враження просто незабутні! Організатори сплавів з тимбілдінгом Львів вгамують вашу спрагу пригод і бурхливих емоцій і подарують вам відпустку, повну нових вражень!