Гарне волосся – гордість кожної дівчини. Але на його стан може вплинути багато моментів – це і повітря, і використання пристроїв для зачіски, і різні гелі для фіксації. Навіть погода, екологія і спосіб життя можуть привести до поганих наслідків – це ламкість і втрата волосся. Щоб волосся було здоровим, треба користуватися натуральною косметикою та не забувати за ним доглядати.

Корисні поради для зміцнення волосся можна прочитати на сайті Всезнайко. Там описано безліч корисних масок, які легко зробити в домашніх умовах. Тепер не потрібно відвідувати дорогі салони і скуповувати в магазині усі маски.

Розглянемо основні поради щодо правильного догляду за волоссям:

  • Не використовуйте часто шампуні та кондиціонери. Часте застосування призведе тільки до погіршення стану волосся. Хорошою альтернативою є засоби по догляду за волоссям з натуральних компонентів. Вони здатні оздоровити і зміцнити волосся.
  • Уникайте впливу тепла на волосся. При створенні нової зачіски багато дівчат використовують такі інструменти як: щипці для завивки, фен, випрямляч волосся і так далі. Через надмірне тепло, яке виділяють ці інструменти при роботі, може відбутися пошкодження волосся.
  • Втирання в шкіру кокосового масла. Завдяки цьому маслу відбувається насичення волосся поживними речовинами від коренів до кінчиків. Воно зміцнює їх і надає блискучого вигляду. Цей спосіб дуже бюджетний.
  • Підстригання кінчиків волосся. Для того щоб не допустити випадіння волосся – необхідно раз на два-три тижні підстригати кінчики волосся.
  • Використання гребінця з широкими зубцями. Рекомендується використовувати гребінець з широкими зубцями, який дозволить плавно і м'яко розчісувати, відокремлюючи волосся один від одного, не завдаючи їм шкоди.
  • Не потрібно довго розчісувати волосся. Зловживання цим процесом може привести до випадання або пошкодження.
  • Не можна мити волосся гарячою водою. Вода повинна бути теплою, але не гарячою. Ви можете сильно нашкодити волоссю.
  • Дотримання правильної дієти. Якщо ви хочете поліпшити стан своєї зачіски – то вам не обійтися без дотримання дієти. Для здоров'я волосся важливим критерієм є прийом вітамінів.
  • Застосування лікувальних масок для волосся. Докладні рецепти можна вивчити на сайті vseznayko.com.

Краса волосся залежить тільки від вас. Ці та інші корисні поради пропонує віртуальний довідник – Всезнайко!