Компанія Garnet Group - це підприємство, яке працює в Україні понад 12 років і надає величезний спектр будівельних послуг. Фахівці підприємства виробляють високоякісні матеріали, виконують підготовчі роботи, проектування, монтаж. Вони працюють з будь-якими об'єктами: ангарами, складами, котеджами, багатоповерховими житловими будинками, торговими центрами і так далі. Для цієї компанії немає нездійсненних завдань, її знають і поважають сотні клієнтів по всій країні.

Земляні роботи

Велику важливість представляють земляні роботи. Компанія має не тільки висококваліфікованих фахівців в своєму штаті, але і великий парк важкої техніки. Детальніше про важливість і видах земляних робіт Ви можете прочитати у відповідному розділі офіційного сайту компанії: https://garnetbuild.com/zemlyanyie-rabotyi/.

Види земляних робіт

1. Робота з траншеями. Вони використовуються для прокладки і монтажу різних комунікацій: електромереж, каналізації, водопостачання і так далі.

2. Проектування і підготовка котловану. Він необхідний для створення цоколя будівлі, а також інших споруд.

3. Робота з фундаментом для майбутньої будівлі.

4. Роботи з ложем дна в водоймах: вирівнювання дна, виїмка грунту і так далі.

5. Зміцнення берегової лінії за допомогою бетонних плит і начерки грунту.

6. Буріння ґрунту для майбутньої установки різних паль.

7. Вирівнювання поверхні земельної ділянки.

8. Відновлення ґрунту, пошкодженого будівельними роботами, його рекультивація.

9. Вивіз грунту і будівельного сміття на спеціальні полігони і майданчики.

Всі ці роботи виконуються не тільки якісно, ​​з виконанням всіх норм і правил, але також значно дешевше, ніж у багатьох аналогічних компаній. Garnet Group працює в Одесі і Одеській області. У деяких випадках виконує роботу також і в інших регіонах України.

Розробка котловану

Однією з частих послуг, пов'язаної з земельними роботами, є розробка котловану. Це великий спектр робіт, які дозволяють привести майданчик в потрібний стан і почати риття котловану для цоколя майбутньої будівлі. Від правильності і грамотності даного процесу залежить багато чого, в тому числі і довговічність самої будівлі.

Роботи можна розділити на кілька етапів:

1. Очищення території - прибирання крупного сміття, знесення рослин, будівель та інших об'єктів.

2. Перенесення комунікацій, які знаходяться на місці майбутньої будівлі.

3. Виконання процесів, які допомагають знизити рівень грунтових вод, щоб уникнути майбутнього підтоплення споруди.

Для кожного етапу робіт створюється спеціальна документація, яка дозволяє відслідковувати правильність процесів. Вартість розробки котловану залежить від декількох факторів: глибина котловану, тип ґрунту, на якому доводиться працювати, а також терміни роботи.

Фахівці компанії Garnet Group відносяться до кожного етапу розробки котловану і до інших типів робіт максимально уважно і відповідально. Вони використовують технології, які застосовуються в Європі. Ви можете бути впевнені, що дана компанія виконає роботу не тільки за помірною ціною, але також максимально ефективно і безпечно.