Якщо для забезпечення високого врожаю вам потрібен сучасний ефективний мінеральний комплекс «нітроамофоска», то зверніть увагу на пропозицію української компанії «Tetra AGRO». Це вітчизняний виробник, який забезпечує сільськогосподарські підприємства України якісними азотними добривами вже понад 6 років, а на ринку працює з 2005 року.

Виробнича потужність товариства з обмеженою відповідальністю Тетра Агро складає 2,5 тис. тон кожен місяць. Нітроамофоска реалізується у гранулах, фасованих у мішки по 25 кг, та у біг-беги по 1000 кг. Відмінність ваги може відхилюватися від вказаної на 1% в меншу чи більшу сторону.

Якщо вас цікавить нітроамофоска ціна Львів, то у компанії «Tetra AGRO» вона складає:

  • За мішок 25 кг – 355 грн.;

  • За біг-бег 1000 кг – 13 000 грн.

Зрозуміло, що чим більшою буде оптова партія замовника, тим нижчою буде ціна у перерахунку за 1 кг. Оскільки нітроамофоска може зберігатися необмежений строк, то є сенс закуповувати її великими оптовими партіями. Це зекономить ваш бюджет, та позбавить від незапланованих ситуацій, коли приходить момент удобрювати ґрунт перед посівом, а добрива на складах закінчилися. Тим більше, що ціни в нашій країні мають тенденцію до постійного підвищення. А закупивши якісні мінеральні добрива у Тетра Агро великою кількістю, ви забезпечите свій аграрний бізнес на перспективу.

Органічні добрива компанії «Тетра-Агро» виробляються з відбірної сировини, після спеціальних досліджень та на основі держстандартів. Неодноразово перевірявся склад та якість продукції, вирощеної на даних азотистих добривах.

Вся продукція «Тетра-Агро» має державні сертифікати та паспорти якості, видані які були після фізико-хімічного аналізу складу речовин. Співвідношення азоту, фосфору та калію відповідає найвищому рівню якості, тобто ці речовини присутні у комплексі майже в рівних пропорціях (30:20:40).

Оптимальний баланс всіх речовин у комплексі «Нітроамофоска» з максимальною ефективністю впливає на зростання рослин та збір гарного врожаю, що повністю окуповує затрати на придбання добрива.

Даний виробник дає 3 роки гарантії на свою продукцію. При правильному зберіганні добрива «нітроамофоска» не втрачають своїх властивостей протягом 10 років і навіть більше. Зберігаються дані речовини у закритих складах, де виключене потрапляння опадів (дощів, снігів) та температура тримається не вище 20, і не нижче 5 градусів.