Турботливі батьки бажають своїм дітям лише найкраще. Уважно обирають все, від шампуню до зимових черевичків. На жаль, по взуттю я нічого порадити не можу, але якщо ви батьки, що шукають класні конструктори для своєї дитини, інформація для вас!

CUBIKA – конструктори з Карпат

Щоб знайти якісні та цікаві іграшки, зовсім не обов’язково далеко ходити! Ось, наприклад бренд CUBIKA, що виробляється свої конструктори в Україні. Тому якщо вам терміново треба щось цікаве у подарунок або й просто так, заходьте на https://toys4brain.com.ua/uk/articles-and-video/what-is-stem-construction-kit/ Там ви знайдете їх цілу купу, на будь-який смак!

Конструктори виготовлені з найприроднішого матеріалу – дерева. Вони призначені для дітей старше 18 місяців, тож їхня екологічність та безпечність – це чи не головна перевага!

Основні переваги гри з конструкторами CUBIKA

Дерево – ідеальний матеріал для дитячих іграшок. Але якщо ви подивитесь на набори CUBIKA, то помітите, що вони покриті фарбою. Як же ж так? Чи вона не шкідлива? Зовсім ні!

Під час виробництва іграшок, бренд використовує лише екологічну сировину, в тому числі й лакофарбову продукцію на водній основі. Це німецька технологія, тож на цей рахунок можна не хвилюватись!

Якщо говорити про те, які навички розвиває гра з такими конструкторами, то тут їх одразу декілька.

  • Дрібна моторика. Дуже важливе уміння для малюків, адже з часом їм доведеться тримати і ручку, і ложку, і ще багато різних штук! Починати розвивати його разом з такими іграшками – це не найгірший варіант, згодні?

  • Логіка. Дитина бачить зображення складеної моделі на коробці, але перед нею лежать лише кілька кубиків. Тож як їх поєднати, щоб вийшло таке саме, як на малюнку? Без логіки тут не обійтись! І якщо з першого разу не виходить, просто спробуйте ще раз 

  • Творче мислення. Попри те, що більшість конструкторів CUBIKA мають чітко визначену кінцеву мету, малюки можуть самостійно вирішувати, що і як варто поєднати, щоб отримати бажаний результат.

  • Інженерія. У колекції бренду ви знайдете серію конструкторів, що є мініатюрними копіями справжніх мотоциклів! Наприклад, конструктор для складання мотоцикла-чопера LМ-5, деталі якого з’єднуються за допомогою вбудованих в них магнітів. Вони роблять процес гри ще більш захопливим та повчальним!

Машинки, поїздки, пірамідки та інші конструктори

Асортимент бренду налічує безліч конструкторів, які будуть цікаві і дівчаткам, і хлопчикам. Тут і машинки, і мотоцикли, і поїзди! А якщо ви шукаєте щось далеке від транспортних засобів, то зверніть увагу на конструктори для складання вежі, замків, тваринок. Або ж лабіринти чи орнаменти, що є головоломками з різними деталями, які дитина повинна скласти в малюнок.

Конструктори CUBIKA – це іграшки для кожного (кому вже виповнилось 18 місяців)!