Людям які захоплені криптовалою і хочуть можливо навіть її придбати, важливо знати скільки вони зараз стоять на ринку. Для цього придумали такий зручний інструмент, як конвертер криптовалют.

Конвертер криптовалют був заснован з метою показати співвідношення ціни різних криптовалютних грошей, монет, а також їх ставлення до фіатної валюти (до долара). Наприклад: скільки зараз коштує біткоін.

Особливо важливо знати поточну вартість криптовалюти тим, хто займається майнінгом. Це потрібно майнеру для того щоб знати, скільки реальних грошей можна отримати, використовуючи обчислювальні потужності.

Для трейдерів і інвесторів конвертер криптовалют також дуже важливий – він допомагає зрозуміти в яку криптовалюту зараз найкраще вкласти кошти, так як там є ще і графіки з відображенням зростання. А трейдерам він потрібен для визначення найбільш актуальної стратегії торгівлі. Все це допомагає розрахувати потенційний прибуток.

Оновлення курсу відбувається безперервно. Більше не треба користуватися звичайними калькуляторами, щоб дізнатися скільки коштує біткоін, монеро, сатоши або скільки становить сатоши від цілої частини біткоіну. Конвертер сам оновлює курси криптовалют, просто оновіть сторінку і перед вами буде нова ситуація ринку.

Які є вигоди від використання конвертера від Сryptobit.Media:

  • Конвертація абсолютно безкоштовна.
  • Конвертер дозволяє дізнаватися, скільки коштує кожна криптовалюта по відношенню до інших або по відношенню до фіатних валют світу.
  • Дозволяє працювати з різними одиницями криптовалют. Наприклад, дозволяє дізнатися скільки сатоши в одному біткоіні.

Крім цього є ще й інші плюси криптовалютних конвертерів:

1. Досить комфортний і не переобтяжений інтерфейс.

2. Зрозумілість користування сервісами.

3. Робота сервісу – довгих розрахунків чекати не доведеться, все відбувається моментально.