Картинки по запросу Санаторій Шаян

Відпочинок має приносити задоволення та користь. Хтось обирає поїздку на морський курорт, інші мріють про гірські пейзажі. Якщо ви відносите себе до останніх, то варто відвідати санаторій Шаяни у Закарпатті.

Що турист отримає від Шаян?

Закарпаття – це не тільки славнозвісні курорти, як Трускавець, Моршин, наприклад. У цих мальовничих місцях багато гарних курортів та санаторіїв, які менше на слуху, та пропонують відмінний відпочинок та оздоровлення.

Отже, санаторій Шаян розташований у одноіменному селі Закарпатської області. Саме селище Шаян - це вкриті лісом гори, свіже до запаморочення повітря, спокій, тиша і затишок. Тут турист не зустріне гучних дискотек, нічних клубів і заводної молоді. Максимум - це музика, що лунає з ресторанів в честь якихось свят або грає у кого-то у дворі. Для відпочинку сім’єю, разом із дітьми – саме те, що потрібно!

А ще мінеральна вода, нею це селище і виділяється серед інших поселень. Водичка вуглекисла, гідрокарбонатно-натрієва мінеральна "Шаянська №4" і "Шаянська №242" лікує захворювання шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи. Вода за своїм складом схожа на "Боржомі" і "Єсентуки".

У санаторій МВС Шаян є всякі різні новомодні оздоровчі процедури, прекрасний басейн, якому особливо зрадіють діти.  У санаторії можна домовитися і проходити різні процедури за показаннями. На території є хороший парк, де можна відпочити у підніжжя гори Великий Шаян.

Крім оздоровлення, люди бажають розважитися. Так як в селі розваг особливо немає, а туристів займати треба, то там є 2 екскурсійних бюро. Знаходяться біля бювету, йдеш пити водичку і можна замовити екскурсію.

Закрапаття - це райський куточок України, є на що подивитися, багато різних екскурсій. Обовязково треба з’їздити в гори, де познайомилися з самобутнім підвалиною життя горян. Уявіть картину: хутір, кілька будинків, цивілізації немає, хлопці збираються групкою і йдуть за 10 км в школу в сусіднє село, і в спеку і в холод, і в дощ і в сніг, а дорогу не чистять, але вони щасливі, добродушні і відкриті і як прийнято в сільській місцевості вітаються з усіма.  Самобутність просто вражає туристів.

Екскурсоводи пропонують поїхати на сироварню, де місцевий житель організував виробництво сиру за швейцарською технологією; подивилися безліч церков (дата побудови 16,17,18 століття). Туристам подобається подорож у Берегово, де можна скупатися з в термальному басейні.