водна анімаціяДля кожного, хто прагне зробити своє свято яскравим та унікальним пропонується спеціальне шоу, засноване на малюванні картин на воді. Дана техніка називається ЕБРУ та на сьогодяшній день тільки починає набирати популярність, а тому вона зможе здивувати та вразити всіх гостей на святі.

Особливості водної анімації

Малювання на воді ЕБРУ представляє унікальну техніку малювання, і хоч на території нашої країни вона тільки недавно з'явилася та починає лише завойовувати свою популярність, на території Сходу, даний вид образотворчого мистецтва існує вже кілька століть.

Побачити водну анімацію сьогодні можливо, замовивши її на будь-яке свято. Фахівцями івент-агентства Sand Storm наголошується, що шоу викликає високий інтерес, як у дорослих, так і у дітей, а тому одним номером вдасться зацікавити всіх присутніх в залі.

Хто вміє малювати на воді?

Спостерігаючи за вправними рухами художника, може здатися, що малювання на воді досить просте. Але насправді все зовсім не так, адже для досягнення бажаного результату майстру потрібно чітко вивчити, як поводять себе фарби і навчитися поєднувати яскраві плями для отримання дивовижних картин.

Саме тому водне шоу рекомендується замовляти виключно у фахівців, які зможуть зробити з ЕБРУ щось більше, ніж просто вид образотворчого мистецтва.

Тонкощі техніки малювання на воді

Візуально процес створення малюнка схожий на малювання аквареллю, але насправді вид малювання досить складний та створюється з урахуванням певних нюансів:

  1. Для малювання застосовується спеціальний екстракт, який буде потрібно розбавити з водою і настояти протягом 12 годин;
  2. Готові та розведені фарби завжди зберігаються в різних ємностях, не можна їх змішувати;
  3. Перед початком малювання створюється фон, виконаний за допомогою широкої кисті, це робиться для того, щоб створювати на воді різні візерунки;
  4. По завершенню роботи художником переноситься картина на заздалегідь підготовлений полотно.

Для якого заходу підходить ЕБРУ?

Сьогодні водна анімація тільки починає завойовувати різні свята, але при цьому замовити ЕБРУ-шоу пропонується на різні урочистості:

  • весілля;
  • ювілей;
  • корпоративний вечір;
  • презентація.

Крім того, додатковою перевагою для гостей стане можливість власноручно спробувати себе в ролі художника, так як після закінчення шоу пропонується безкоштовний 30 хвилинний майстер-клас для всіх охочих.